reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

villemo nie jestem lekarzem ale mysle ze jak sie skurcze ureguluja to wtedy trzeba jechac. Ja np. wiem ze jak pojade za wczesnie to mnie odesla do domu wiec pojade jak beda co 10min, tylko ze po przeczytaniu relacji Agaci to boje sie zeby mi główka w samochodzie albo na izbie przyjec nie wyszla:szok:
 
reklama
Mnie lekarka mówiła że jak będe mieć skurcze co 5 minut i ból się będzie nasilał to mam przyjechać. Dzisiaj już od paru godzin mam skurcze co 6 minut ale ból jest ten sam więc czekam - może się coś ruszy.
 
hej.
Usiadlam ale widze ze nie posiedze za dlugo bo juz mnie maly wzywa :zawstydzona/y:

Narazie napisze tylko jedno

Landryneczko dodam cie przy nastepnej mojej przerwie w macierzynstwie.Sama sie nie dodawaj bo nie bede mogla pozniej nic zrobić, edytowac itd. i jak trzeba bedzie rozszerzyc liste to nie bedzie mozna dlatego nic tam nie wpisuje ok?

poczekam cierpliwie nic nie bede sama dodawac!! jak dodasz daj mi znac na meila
 
ja nadal w 2-paku
mam pytanko kiedy właściwie jechać do szpitala? co ile minut powinny być skórcze?
od tygodnia odchodzi czop, cały tydzień kórcze lub większe ale bardzo nieregularne, dzisiaj od 14 ciagle mam skórcze i tez nieregularne co 30-10-20-8min

A mnie lekarz powiedział, że mam jechać, jak skurcze będą co 8 minut od co najmniej 2 godzin :-) tylko czy ja tyle wytrzymam w domku, to się okaże...
 
Agawar wielkie gratulację-kolejna wśród szczęśliwych MAM:happy:


Kurczę trochę się przygnebiłam po przeczytaniu relacji Agaci z porodu-bo teraz się boje, że nie rozpoznam właściwych skurvzy i urodzę w domu-a ja myślałam, że takie porody to tylko w filmach:baffled:

A Kobiety Drogie tak dla upewnienia się-jak mi twardnieje brzuszek-ale nie boli to też jest skurcz taaaaaak????:baffled:
 
Agawar wielkie gratulację-kolejna wśród szczęśliwych MAM:happy:


Kurczę trochę się przygnebiłam po przeczytaniu relacji Agaci z porodu-bo teraz się boje, że nie rozpoznam właściwych skurvzy i urodzę w domu-a ja myślałam, że takie porody to tylko w filmach:baffled:

A Kobiety Drogie tak dla upewnienia się-jak mi twardnieje brzuszek-ale nie boli to też jest skurcz taaaaaak????:baffled:

Paola, tak, to też skurcz ale przed porodem nie ma takich bezbolesnych :-)
 
reklama
Do góry