reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

hmmmm....przed chwilą siedziałam sobie spokojnie przed kompem i w pewnej chwili pędem do łazienki.....przeczyściło mnie:sorry:Czyżby coś może się zaczynało:eek:Się zobaczy;-)
 
reklama
Dzien dobry.

Mam od rana same dobre wiadomosci :tak::tak::tak: sms za smsem. Z ostatniej chwili:

Od blizniaki:
"Cala noc sie meczyłam, mam 5 cm jestem na porodówce."

napisalam jej ze ma sie trzymac, ze teraz juz pojdzie szybko i czekamy na wiesci

drugi sms od Villemo:
"Mamy juz swoja Martusie.Przyszla na świat 30 listopada o 2."

wyslalam gratulacje i poprosilam o wiecej informacji :tak:
 
Dzien dobry.

Mam od rana same dobre wiadomosci :tak::tak::tak: sms za smsem. Z ostatniej chwili:

Od blizniaki:
"Cala noc sie meczyłam, mam 5 cm jestem na porodówce."
napisalam jej ze ma sie trzymac, ze teraz juz pojdzie szybko i czekamy na wiesci

drugi sms od Villemo:
"Mamy juz swoja Martusie.Przyszla na świat 30 listopada o 2."

wyslalam gratulacje i poprosilam o wiecej informacji :tak:


Ho,ho,ho ale SUPERAŚNE WIADOMOŚCI:tak:

BLIŹNIAKI TRZYMAJ SIĘ;-)

VILLEMO OGROMNE GRATULACJE
 
Super wieści Cyprysiowa!

VILLEMO - OGROMNIASTE GRATULACJE DLA CIEBIE I MARTUSI!!!

bliźniaki - już nieługo! Trzymaj się!
 
Villemo ogromne gartulacje:-), a mówiłam wczoraj że w nocy coś się ruszy:-D
Bliźniaki trzymaj sie dzilenie...teraz podobno już zgórki, mi położna powiedział ,że najgorzej jest do 5 cm.:tak:

A u mnie spokojna nocka...nie budziły mnie żadne skórcze(nawet się zastanawiam ,czy w ogóle jakieś mam bo jakos nie mogę dojść z tym do ładu:eek:, tylko najgorsze to upiorne swędzenie, już nie wiem co mam z tym zrobić jutro chyba pójdę jueszcze raz i zrobię bilirubinę, krew i mocz,żeby być pewną, że wszystko w porządku...bo wizytę mam dopiero 17 grudnia...aż dziwne bo nie miałam wizyt zo 2 tygodnie, teraz też żadnego ktg...dopiero w 40 tygodniu...samam nie wiem co o tym myśleć...co byście doradziły:confused:
 
witajcie
GRATULACJE dla rozpakowanych :-D

co tu wchodze to rycze ze szczecia ...Waszego szczescia ...bardzo ciesze sie razem z wami z maluszkow..

hmmmm....przed chwilą siedziałam sobie spokojnie przed kompem i w pewnej chwili pędem do łazienki.....przeczyściło mnie:sorry:Czyżby coś może się zaczynało:eek:Się zobaczy;-)

wszystko mozliwe ze to cos znaczy ... to moze byc pierwszy z objawow porodu..hehe..wiec powodzenia...

zycze Wam milego dnia ...i czekajacym na porodowce szybkiego porodu ..
 
A u mnie spokojna nocka...nie budziły mnie żadne skórcze(nawet się zastanawiam ,czy w ogóle jakieś mam bo jakos nie mogę dojść z tym do ładu:eek:, tylko najgorsze to upiorne swędzenie, już nie wiem co mam z tym zrobić jutro chyba pójdę jueszcze raz i zrobię bilirubinę, krew i mocz,żeby być pewną, że wszystko w porządku...bo wizytę mam dopiero 17 grudnia...aż dziwne bo nie miałam wizyt zo 2 tygodnie, teraz też żadnego ktg...dopiero w 40 tygodniu...samam nie wiem co o tym myśleć...co byście doradziły:confused:


Okruszku ja np.byłam ostatnio na wizycie 19 11 i lekarz mi powiedział, że juz mogę nie przychodzic do niego-też to dla mnie dziwne - ale i tak zapisałam się i za tydzień w ponedziałek mam wizyte-chyba, ze nie doczekam i urodzę, ale czytałam właśnie, że po 36 tyg.wizyty powinny być co tydzień i też się trochę martwię:baffled:Więc do 40 tyg.zahacz jeszcze z jedną wizytę:tak:
 
Dzien dobry.

Mam od rana same dobre wiadomosci :tak::tak::tak: sms za smsem. Z ostatniej chwili:

Od blizniaki:
"Cala noc sie meczyłam, mam 5 cm jestem na porodówce."

napisalam jej ze ma sie trzymac, ze teraz juz pojdzie szybko i czekamy na wiesci

drugi sms od Villemo:
"Mamy juz swoja Martusie.Przyszla na świat 30 listopada o 2."

wyslalam gratulacje i poprosilam o wiecej informacji :tak:

GRATULACJE Villemo:-)

Bliźniaki trzymam kciuki:-)

A my po takiej sobie nocce bo ta Mała znowu ma zaprcie:-(
Zmieniliśmy mleko i daje jej swoje i czekamy na rezultat oby się udało.


Życze Wam Miłego Dnia.:-):-)
 
reklama
witajcie
GRATULACJE dla rozpakowanych :-D

co tu wchodze to rycze ze szczecia ...Waszego szczescia ...bardzo ciesze sie razem z wami z maluszkow..



wszystko mozliwe ze to cos znaczy ... to moze byc pierwszy z objawow porodu..hehe..wiec powodzenia...

zycze Wam milego dnia ...i czekajacym na porodowce szybkiego porodu ..


Didi odpukam w nie malowane, żeby nie zapeszyć:-)
 
Do góry