reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

❄️Grudniowe kreski❄️W grudniu gdy św.Mikołaj z prezentami przychodzi 🎅Każda w upragnioną ciążę zachodzi!

reklama
Miałam się zapisywać na 14.12 ale właśnie wyszłam od gina i niestety odpadam w tym cyklu 😥 nie ma żadnego pęcherzyka natomiast jest torbiel na ponad 4cm 😥 jestem w 12dc więc już szanse żadne. Popłakałam się tam w gabinecie i teraz siedzę w aucie i płacze. Przepisał mi czopki i hydroxyzine na uspokojenie i zobaczymy za 2 tygodnie na wizycie co dalej.
Przykro mi :( daje na ławeczkę na razie w tej sytuacji
Też chętnie zapisalabym się na ławeczke ale nie wiem czy nas zaraz ktoś za to nie pogoni 🤣
No już mam ochotę pogonić i powiedzieć, że miejsce się skończyło na ławeczce :D Nika, ławeczka?
Właśnie zdałam sobie sprawę, że nie przemyślałam za dobrze mojej strategii wyboru dat betowania 🙈
Masz gościa honorowego :)
Ja się zapisze jak mnie okres zaszczyci 🙈 także muszę poczekać 😁
Wpisuje ławeczkę tymczasowo
 
Przykro mi :( daje na ławeczkę na razie w tej sytuacji

No już mam ochotę pogonić i powiedzieć, że miejsce się skończyło na ławeczce :D Nika, ławeczka?

Masz gościa honorowego :)

Wpisuje ławeczkę tymczasowo
chciałabym ławeczkę bo i tak nigdy nie testuje ale już nie będę robić kaszany na Twoim wątku 😂. Możesz mnie proszę wpisać na 22.12 bo flow mówi że to dni okresowe
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
w sumie to jestem nowa (choć popełniłam już jeden wątek na tym forum, gdzie dostałam kilka pomocnych odpowiedzi - dzięki 🥰). W skrócie, mam 34 lata, staramy się od lutego. Na wizycie 21.11 gin potwierdziła, że na USG widać ciałko żółte, więc owulacja była, zbliżenia w jej okolicach też, więc czemu by nie - proszę mnie zapisać na testowanie 4.12 🤞
 
Do góry