reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

❄️Grudniowe kreski❄️W grudniu gdy św.Mikołaj z prezentami przychodzi 🎅Każda w upragnioną ciążę zachodzi!

reklama
Miałam się zapisywać na 14.12 ale właśnie wyszłam od gina i niestety odpadam w tym cyklu 😥 nie ma żadnego pęcherzyka natomiast jest torbiel na ponad 4cm 😥 jestem w 12dc więc już szanse żadne. Popłakałam się tam w gabinecie i teraz siedzę w aucie i płacze. Przepisał mi czopki i hydroxyzine na uspokojenie i zobaczymy za 2 tygodnie na wizycie co dalej.
 
Ostatnia edycja:
Miałam się zapisywać na 14.12 ale właśnie wyszłam od gina niestety odpadam w tym cyklu 😥 nie ma żadnego pęcherzyka natomiast jest torbiel na ponad 4cm 😥 jestem w 12dc więc już szanse żadne. Popłakałam się tam w gabinecie i teraz siedzę w aucie i płacze. Przepisał mi czopki i hydroxyzine na uspokojenie i zobaczymy za 2 tygodnie na wizycie co dalej.
jak długie masz cykle? Może jeszcze nic straconego i jakiś pęcherzyk się pojawi za jakiś czas? Ja mam owulację w okolicach 19/20 dc i na monitoringu 12dc nigdy też nic nie widać :)
 
reklama
Do góry