reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Te zle opinie o testach Pink są już dość powszechne. Mi też kilka razy pokazały kreskę bez ciąży. W tych testach chyba ta fabryczna kreska wybarwia się w taki sposób, że bardzo łatwo może zmylić i test wtedy naprawdę wygląda jak pozytywny. Nie raz byłam w ciężkim szoku, bo na pinku II kreski a na teście z innej firmy śnieżna biel
No to ciekawie
 
@AgaStaMom napisz proszę jaki test tak pięknie pokazał dwie kreski? Są tak wyraźne prześliczne[emoji7][emoji5] Robiłaś test w dniu @ ??
Test zrobiłam 2 dni przed bo już nie mogłam wytrzymać 😌
Test płytkowy Pre-Test
 

Załączniki

  • test-ciazowy-plytkowy-pre-test-domowy-diagnostyc-1525857.jpg
    test-ciazowy-plytkowy-pre-test-domowy-diagnostyc-1525857.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 79
reklama
Zdecydowanie co dwa dni, raz rano innym razem wieczorem. Obiecaliśmy sobie że nawet jeśli patrzę w jakieś apki i dyktuje kiedy mają być fikołki, to samo zbliżenie ma być na pełnym "lajcie". I tak było [emoji16]
To super, że wam się udało, u nas się to nie sprawdza [emoji25]
 
Do góry