reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Przybijam piątek ja też 7dp ale @ powinnam mieć 8 grudnia. Ja byłam tydzień temu na usg i lekarz potwierdził owu, mówił że za 10 dni mogę zrobić sobie betę więc dał mi iskierke nadziejiBrawo to teraz do roboty kochana i udanych staranek
Aha. No to może pójdę, we wtorek mam 10 dpo, a w poniedziałek mialam zamiar iść zrobi wyniki, więc dzień w tą czy w tą nie robi różnicy.. Więc 8 grudnia zrobię bete i zobaczymy..
 
Dziewczyny. Taka myśl mnie nawiedziła. Trochę poczytałam różne fora i bardzo duzo kobiet piszę że te testy pink często są wadliwe ? Macie jakieś swoje przygody z testami z "pink"
 
Dziewczyny. Taka myśl mnie nawiedziła. Trochę poczytałam różne fora i bardzo duzo kobiet piszę że te testy pink często są wadliwe ? Macie jakieś swoje przygody z testami z "pink"

Mnie oszukał, pokazał kreskę a ciąży nie było. Niestety nie wstawię Ci tego bo mam zmieniony telefon i tego typu zdjęcia kasowalam... ale ta kreskę widziałam nie tylko ja, moj partner, przyjaciółka. Nie kupie więcej na pewno
 
@Mecenasowa27 mi premom też pokazuje na 8 grudnia [emoji16] ale myślę, że jak będzie 12dpo 6 to sobie zrobię bo i tak mam dwa testy w domu więc najwyżej zrobię kolejny za dwa dni jeśli @ nie będzie [emoji6]
No właśnie ja też planuje zrobić test już 6 grudnia ale w sumie chyba też dlatego że ja tych testów trochę mam [emoji23] a mam nadzieję że więcej mi się nie przydadzą na najbliższe 2 czy 3 lata [emoji23] więc trzeba wykorzystać [emoji23][emoji1787]
Aha. No to może pójdę, we wtorek mam 10 dpo, a w poniedziałek mialam zamiar iść zrobi wyniki, więc dzień w tą czy w tą nie robi różnicy.. Więc 8 grudnia zrobię bete i zobaczymy..
No właśnie ja się ciągle bije z myślami czy iść w piątek na betę czy nie... jakoś ten lekarz dla mi trochę nadzieji szczerze powiem. No i tak jak on wtedy mi mówił że dziwne że przy ładnym tsh mam podwyższone ft3 i ft4 i zalecany powtórzyć badanie tak się sprawdziło bo po drugim badaniu tej ft3 i ft4 w normie ale robiłam rozszerzony pakiet z anty tg i anty tpo i tu niestety wyszły kwiatki z wysokim tg. Już jestem umówiona do endo na 12 grudnia. Więc z jednej strony ta nadzieja jest którą dał lekarz a z drugiej wiem że coś jest nie tak z tarczyca i jakaś wewnętrzna myśl że się nie uda przez to
 
No właśnie ja też planuje zrobić test już 6 grudnia ale w sumie chyba też dlatego że ja tych testów trochę mam [emoji23] a mam nadzieję że więcej mi się nie przydadzą na najbliższe 2 czy 3 lata [emoji23] więc trzeba wykorzystać [emoji23][emoji1787]No właśnie ja się ciągle bije z myślami czy iść w piątek na betę czy nie... jakoś ten lekarz dla mi trochę nadzieji szczerze powiem. No i tak jak on wtedy mi mówił że dziwne że przy ładnym tsh mam podwyższone ft3 i ft4 i zalecany powtórzyć badanie tak się sprawdziło bo po drugim badaniu tej ft3 i ft4 w normie ale robiłam rozszerzony pakiet z anty tg i anty tpo i tu niestety wyszły kwiatki z wysokim tg. Już jestem umówiona do endo na 12 grudnia. Więc z jednej strony ta nadzieja jest którą dał lekarz a z drugiej wiem że coś jest nie tak z tarczyca i jakaś wewnętrzna myśl że się nie uda przez to
No ja idę badać TSH po 7 tygodniach stosowania leku, bo Ft3 i ft4 mialam dobre, tylko TSH podwyższone do starań..
Ale zrobię cały pakiet i zobaczę co tam jeszcze jest. Dodatkowo proga zrobię i przy okazji bete. Zobaczymy czy coś pokaże..
 
Dziewczyny. Taka myśl mnie nawiedziła. Trochę poczytałam różne fora i bardzo duzo kobiet piszę że te testy pink często są wadliwe ? Macie jakieś swoje przygody z testami z "pink"
Te zle opinie o testach Pink są już dość powszechne. Mi też kilka razy pokazały kreskę bez ciąży. W tych testach chyba ta fabryczna kreska wybarwia się w taki sposób, że bardzo łatwo może zmylić i test wtedy naprawdę wygląda jak pozytywny. Nie raz byłam w ciężkim szoku, bo na pinku II kreski a na teście z innej firmy śnieżna biel
 
reklama
Te zle opinie o testach Pink są już dość powszechne. Mi też kilka razy pokazały kreskę bez ciąży. W tych testach chyba ta fabryczna kreska wybarwia się w taki sposób, że bardzo łatwo może zmylić i test wtedy naprawdę wygląda jak pozytywny. Nie raz byłam w ciężkim szoku, bo na pinku II kreski a na teście z innej firmy śnieżna biel

U mnie pinki białe jak śnieg [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Do góry