reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Ja dzisiaj cały dzień tylko o pracy myślałam, więc ok ale jak to wieczorem- myśli przychodzą i sieją ferment [emoji6]
Jestem obecnie w 24dc, czekam na nieprzyjście [emoji204]
U mnie 26dc i tak jak Ty liczę na to, że nie przyjdzie 😁 staram się nie myśleć o teściku czekającym w łazience ale to jest mega trudne 🤦damy radę, będzie pięknie 😊
 
reklama
Chciałam Wam serdecznie podziękować za przyjęcie i mam nadzieję, że nie do zobaczenia w „styczniowych staraczkach”.
Niestety objawy COVID bardzo mocne, od wczoraj pojawiły się duszności, zanik smaku i węchu, tętno spoczynkowe 100. W pracy potwierdzone 4 przypadki na 20 osób więc już nie mam wątpliwości, że jutrzejszy wymaz będzie pozytywny. Niestety dla mojego i przyszłej fasolki zdrowia odpuszczamy ten miesiąc.
Życzę wszystkim dwóch kreseczek i dużo zdrówka!

Dużo dużo zdrówka! Trzymam kciuki żeby to cholerstwo szybko odpuściło
 
Chciałam Wam serdecznie podziękować za przyjęcie i mam nadzieję, że nie do zobaczenia w „styczniowych staraczkach”.
Niestety objawy COVID bardzo mocne, od wczoraj pojawiły się duszności, zanik smaku i węchu, tętno spoczynkowe 100. W pracy potwierdzone 4 przypadki na 20 osób więc już nie mam wątpliwości, że jutrzejszy wymaz będzie pozytywny. Niestety dla mojego i przyszłej fasolki zdrowia odpuszczamy ten miesiąc.
Życzę wszystkim dwóch kreseczek i dużo zdrówka!
Trzymaj się. I dużo, dużo zdrówka 😘😘
W styczniu owocnych starań 😘
 
reklama
Do góry