reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Ojeeeej bardzo dziekuje. 😊😊😊😊 Ja juz życzyłam wszystkim, ale moge tak codziennie od nowa, życzyc każdej tu z Was, Nas, Tobie sobie dwóch pięknych kresek, wyraźnego usg i żywych zdrowych ciąż 😊
Tak właśnie święta to magiczny czas. Szkoda że nie zawsze te marzenia od razu się spełniają..ale jak to mówią nadzieją trzeba żyć 🙂
 
Cześć dziewczyny czytam ten wątek od czasu do czasu. Sama mam nadzieję że u mnie na te święta będą wymarzone dwie kreseczki. Na razie 27 dzień cyklu i jestem trochę nerwowa i nastrój jest do kitu. To moje trzecie święta gdzie liczę na dwie kreseczki. A u was które?
To będą moje drugie święta bez dwóch kresek. Rok temu w wigilie byłam pewna ze jestem w ciąży, bo @się spóźniała, prawie zasnęłam przy stole, spałabym non stop, a pasek od sukienki stał się za ciasny 😅 tydzień później przyszła @ i doopa.
 
To będą moje drugie święta bez dwóch kresek. Rok temu w wigilie byłam pewna ze jestem w ciąży, bo @się spóźniała, prawie zasnęłam przy stole, spałabym non stop, a pasek od sukienki stał się za ciasny 😅 tydzień później przyszła @ i doopa.
Właśnie gdy się spóźnia człowiek żyje nadzieję że może się udało a po tygodniu bum... Eh to są straszne momenty.
 
Byc moze ciągle sie myśli o tym i tak psychika dziala, ze nie ma na czas. Moze gdyby tak szlo bardziej ba spontan... nie myslac,działając i na sama miesiączkę jak nie przyjdzie to byłoby inaczej.tylko
Każda by chciała i pewnie każda próbowała być bardziej wyluzowanym i spontanicznie to wszystko. Tylko szkoda że u większości to też zawodzi..
 
reklama
Do góry