reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gotujące czerwcówki

reklama
mi wyszło wysokie, bo ja jak pieke biszkopt to nie smaruje blachy i po wyciągnięciu z pieca pdwróconą do góry dnem blachę stawiam rogami na 4 szklanki i mi biszkopt wogóle nie opada jaki w piecu wyrośnie taki pozostaje
 
mi wyszło wysokie, bo ja jak pieke biszkopt to nie smaruje blachy i po wyciągnięciu z pieca pdwróconą do góry dnem blachę stawiam rogami na 4 szklanki i mi biszkopt wogóle nie opada jaki w piecu wyrośnie taki pozostaje
Pierwszy raz o takiej metodzie słyszę! trzeba będzie spróbować.. Jednak potem pewnie ciasto ciężko od blachy odchodzi?
 
mi wyszło wysokie, bo ja jak pieke biszkopt to nie smaruje blachy i po wyciągnięciu z pieca pdwróconą do góry dnem blachę stawiam rogami na 4 szklanki i mi biszkopt wogóle nie opada jaki w piecu wyrośnie taki pozostaje
OOO to ja wypróbuje na pewno;)
 
A ja podam wam sałatkę taką szybką ze wszystkiego co lubicie moze byc.

Główne składniki :
-ser żółty
-szynka(jakas dobra soczysta)
-kukurydza
a reszta jak kto woli
-ogórek zwykły
-papryka konserwowa lub surowa
-ananas z puszki
-majonez.

Ilość składników zależna od tego ile chciecie, na takie imprezy szybkie jest super ;-) łatwa i pyszna ;-)
 
a ja niestety nie zakupiłam foremki do babki i jej nie piekłam, nie wiem jaka będzie najlepsza? zastanawiałam się nad taka zwykłą teflonową czy lepsza by była silikonowa? jakich wy używacie?
 
reklama
a ja niestety nie zakupiłam foremki do babki i jej nie piekłam, nie wiem jaka będzie najlepsza? zastanawiałam się nad taka zwykłą teflonową czy lepsza by była silikonowa? jakich wy używacie?
Ja uzywam metalowej albo porcelanowej takich babcinych;)Moja kuzynka ma silikonową i mówi, że rewelacja;)
 
Do góry