reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gotujące czerwcówki

a ja właśnie wymyśliłam że można by tą babkę zrobić z polewą czekoladową:-)
... hmmm tylko gdzie ja mam jakąś forme do babek????:dry:
 
reklama
Hej Kochana masz taki sam problem jak ja;)w PORCELANOWEJ NIE CHCĘ BO BOJE SIĘ, ŻE SIE NIE DOPIECZE;(
juz stwierdziłam że poszukam ale dopiero wieczorem a jak nie znajdę to jutro wybieram się na większe zakupy to kupię nowa (pod warunkiem że nie zapomnę;-)) a przyda sie to i będzie na święta:tak:
 
juz stwierdziłam że poszukam ale dopiero wieczorem a jak nie znajdę to jutro wybieram się na większe zakupy to kupię nowa (pod warunkiem że nie zapomnę;-)) a przyda sie to i będzie na święta:tak:
Ja chyba jutro podjadę i kupie taką porządną foremkę;)
 
Ja chyba jutro podjadę i kupie taką porządną foremkę;)
Dobra forma to ważna sprawa, ja mam taką ulubiona, którą dawno temu dostałam od mojej Babci. Jest kamionkowa, opleciona drutem i od wielu lat nie upiekłam babki w niczym innym - tylko w niej. Mam wrażenie, że ma swoją duszę i nadaje ciastu niesamowity smak i charakter.

athena - przepisy na bułeczki wyglądają pysznie i pewnie się skusze na któryś, może nawet jutro :)
 
athena83 - tak mi smaku narobiłaś tym cistem że wczoraj wieczorem upieklam juz biszkopt a teraz gotuję wiórki:-)wstałam z samego rana i leciałam po nie do sklepu:-Dzapachy wspaniałe:-)juz się nie moge doczekac jak bede się nim objadała:-)
 
Witajcie,
tu wrzucam linka na bułeczki drożdżowe z dżemem. Dżem może być według waszego uznania:-)
Acha i nie za dużo nakładajcie tego dżemiku, bo mi się to zdarzyło i ciężko było skręcić ciasto w roladkę. A bułeczki palce lizać:tak:
Słodkie drożdżówki z dżemem
Poniżej szarlotka którą wczoraj robiłam ;-)
Szarlotka na cieście kruchym
ja jeszcze lubię w wersji na ciepło, można podgrzać w mikrofali obok na talerzyku dołożyć bitą śmietankę i gałkę loda poypać cynamonem:-p
 
reklama
Do góry