reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

aniolek no cos wisi w powietrzu. bo i u nas podobnie. tyle tylko, ze u nas gorączka, a reszta normalnie. hesia je, bez zmian. ale co chwilę kładzie się spać. polezy i jak nowa ;)ale jak gorączka spada, to taka bystrzacha, ze nic nei widać. tylko po oczkach troche. jak do jutra bedzie tak samo, to rano dzwonie do lekarza.
sprawdzalam jej zęby w głębi buzi, ale nic nie wyczułam. ale teraz wieczorem widzialam jak pchała palucha aż tam z tyłu...sama cholera nie wiem. z tymi zębiskami cholernymi...i ona mi nigdy nie gorączkowała przy zębach. nawet jak miala ropne kulki na dziąsłach. sama nie wiem. no ale nic się nie dzieje, więc spoko...narazie spoko. zobaczymy.
 
reklama
Future może faktycznie zębiska a ile Hesia już ma? U nas nie chcą się przebić trójki u góry, na dole już dawno, a u góry napuchnięte te dziąsła.No zobaczymy.. U mnie znów odwrotnie, mały śpiący ale jak kładę spać to krzyk w niebogłosy, a potem ziewa jak szalony. A jak zaśnie to na godzinkę i potem chodzi taki zmarnowany i marudny. Dużo zdrówka dla Helenki
 
ja mojego nie bede wypisywac bo jakbym go wypisala to marne szanse by sie dostal na nastepny rok no i jemu tam dobrze nie bede mu odbierac kontaktu z dziecmi
jadzka ja tez mam 2 godz platne ale tak czy siak nie moge zmienic bo ma tance o 14-30 w srody...u nas odliczaja jak kogos nie ma na zadnych tancach w miesiacu.ty nie mialas ospy?
future ja bym powiedziala ze to zeby
kroma a jak ty sie czujesz?
ciacho jak z cora juz lepiej?
owca a bo dzieciaki takie sa nic na to nie poradzisz szkoda nerwow..moj zjadl dzis frytki tylko na obiad ciekawe jak jutro bedzie..chyba go przeglodze zeby obiad zjadl
milego wieczorku
ja sie biore za pazurki swoje juz czas na zmiane;-)
 
...moja misia miała tylko gorączkę bez innych objawów i też myślałam, że to na zęby, poszłam kontrolnie do lekarza i okazało się że zapalenie płuc... masakra z tymi chorobami!
ZDRÓWKA DLA KAŻDEGO ! :tak:
 
Zdrowka dla chorowitkow !!!

ja popijam czerwone winko swojej roboty . tzn . tesciowej ;-);-)

Marzenka pokaz pazurki jak zrobisz :tak::tak:..
ja dlatego wole jak moj mlody jest w przedszkolu bo tam obiad zje a w domu to wymyslanie jest :tak:

co do zebow to u mnie bylo lajtowo u mlodej to przypadkiem odkrylam ze ma zabka hehe nawet nie wiedzialam kiedy wyszedl :tak: u mlodego bylo ciut gorzej marudny ale ogolnie bez temp. i jakos bylo :tak:

Dacie rade laski !!! :happy2::happy2:
 
no i chyba wszystko jasne. Hesia mowi ała ała. ja pytam gdzie boli, gdzie ała, a ona pokazuje na żuchwę. zatem ząbki.
Aniołek no wychodzi na to, ze to chyba piątka bedzie wychodzić. bo Hesia ma 8 na dole i 8 na górze.
 
hejo
pospalismy do 7-30 zjedlismy sniadanko dawid sie bawi a ja biore sie za zelowanie pazurkow,,wczoraj tylko scieralam a dzis reszta;-)
owca pokaze pokaze:-D
future no jednak widzisz zabki:tak:
 
dzien dobry
u nas bez zmian, starsza ma wsumeie tylko 38,5 pewnie wirusa zlapla tego samego co miala moja sis miesiac temu
marzenka to czekamy na zdjecia pazurkow
 
hej
witam zdrowka dla chorych szybkiego wyjsca zebow dla zabkujacych;p
i sil dla bezsilnych tak jak ja....
snu dla niewyspanych;p
ja osotanio nie moge sie wyspac ehhhh dobrze ze jutro piatek moze w sobote powyleguje sie troche w lozku (marzenia scietej glowy) pomarudze wam troche a co?:p :tak:
marzenka pokaz pazurki
 
reklama
Do góry