reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

owca u nas sniezek drobny pada i na minusie na pewno ale nie wiem ile bo termometru nie mam, pekl latem:-D
ja z ekspresu tez nie bardzo kawe lubie wole zdecydowanie czarna sypana a najlepiej PRIMA:tak: oczywiscie zabielona;-)
 
reklama
owca u nas -7:baffled: a w weekend ma byc jeszcze wiekszy mroz w nocy nawet -15
odwilz niby za tydzien ale pozyjemy zobaczymy
nie obrazcie sie ale dla mnie picie kawy tak zwanej "zalewajki" to jakis zart, no wiem co kto lubi ale taka kawa to nie kawa,
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ciacho to niezle mrozi hehe
u nas wczoraj to bylo w dzien -5 a dzis juz zero :tak:

co do kawy kazda z nas lubi co innego ale wiadomo ze prawdziwa kawa to zwykla czarna sypana to jest kawa...
choc przyznam sie ze takiej nigdy jeszcze nie pilam...:no: i nie mam zamiaru hehe
najczesciej to jacobsa rozpuszczalna na codzien popijam :tak:
 
Larvunia maja co roku taki dzien
rok temu bylo w czerwcu robione ale mlody tez nie spal...
to zadne swieto poprostu taki wymysl przez pania hehe :tak::tak:
robia sobie disco party w pizamach, ida na gorki pozjezdzac i kolacja , czytanie ksiazek i do wyrka :tak:
Ale mlody moj dupek i nie chce spac bez mamusi hehe :-D
wiec idzie na 4 godzinki potem go odbiore :tak:

dobra zaraz sie zbieramy :tak:
 
hej

co ja bym dała dla kawy, ale nie rozpuszczalnej, bo to nie kawa, ale tej z ekspresu z pianką i mlekiem.
no ale jedynie co to mogę inkę.

Marzenka- ja się trzymam, mam mdłości, ale nie jest źle, jedynie co wieczorem mnie mdli mocno i nad ranem.
Owca- fajne te disco, moja chrześniaczka robi zawsze na urodziny piżamowe party.

A ja mam prośbę jakby któaś chciała, to moja koleżanka z Litwy startuje w konkursie miss, można oddawać głosy raz dziennie dla Grety Pożaryckiej na stronie polskiego dziennika na Litwie www.kurierwilenski.lt Sondaż- z lewej strony w dole, pod DKW13 "Wybierz miss internautow".
 
PR ja do ciebie z prośbą, ty chodziłaś do tej kardiolog na warszawskiej? masz może do niej numer? Bo kurcze po roku miałam się z młodym pojawic na kontrol...
 
reklama
Czesc !!

ale przymrozilo :szok:...slonce daje po szybach a mroz jak cholera :tak::tak:
wczoraj mlody wrocil o 20 mowi ze super bylo i zasnal po 30 minutach taki byl padniety ;-)
Ja o 11 wybywam z domu i dopiero o 16 wroce masakra nie chce mi sie :-p

Uciekam milego dnia :-)
 
Do góry