reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Witam i ja po śniadanku. Zrobiłam sobie gziczku do bułek. Miałam biały ser, dodałam szczypiorku i doprawiłam z odrobiną mleka, mniammm:-p najadłam się że do obiadu mi starczy:)
Idę zaraz ogarnąć mieszkanie bo przy tych moich dwóch rozrabiakach mam meksyk:-D
 
reklama
Witam !!
ja po kawce ale bez sniadanka dzis hehe no teraz jugurta zjadlam :tak:
obiad z rana juz naszykowalam , zrobilam sos pieczarkowy i do tego kotlety mielone z ryzem w srodku :tak:
dobre sa i wiecej ich wychodzi a troche inne niz zwykle nude juz mielone hehe :-D
Brudno u nas na klatce na parterze masakra, ciagle mokro ale jeszcze sie wprowadzaja jedni to ciagle chodza i brudza wrr...
no i zaczynaja wiercic :angry: masakra dopiero pierwszy dzien wierca a ja mam juz dosc.

Megi tak przeczytalam o gziczku i nie wiem co to :baffled: dopiero pozniej napisalas ze to bialy serek i szyczypior to sie oswiecilam ;-);-)

a gdzie ciasteczka dzis zawsze byla pierwsza a dzis w ciula leci :-D:-D

PR co tam u was ? w pracy siedzisz ? jak mala w przedszkolu ok ?
 
owca, megi, PR, marzenko czesc ;-)
owca pewnie ciacho leży z nogami na górze z gazetą w reku i pierdzi w stołek :-D:-D:-D i w nosie nas ma :-D:-D

...ale mi się zaraz oberwie od niej :-D:-D ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
larva nie przeginaj:-p:-D
owca nie mialam checi na bb z rana, starsza mi sie pochorowala w nocy dostala 39stop teraz tez ma temp. poza tym dopiero mam taka chwile dla siebie :-D
 
owca- Amelka ok chodzi chcociaz ferie i polowy dzieciakow nie ma ale maja co dzien jakies atrakcje i z checia idzie chociaz dzisiaj cos cudowala z rana bo balam zdjecia od pani i widziala ze jestem i zaczela swoje;p
Czy wasze dzieciaki tez tak ciezko do spania zagonic nasze chodza z nami spac grrrr ja jzu mam dosc tej zimy a do tego padam na twarz.... praca dom praca dom a weekend leci nie wiadomo kiedy... moze na weekend pojade do rodzicow z dzieciakami to dziadkow troche pomecza;p
 
pr moj chodzi bez problemu ale w sumie wczoraj jak juz wyszlam z pokoju to pytal sie mnie czy moze przyjsc ale ja nie i zasnal..
kochana dawid zadko kiedy spi z nami nawet jak zdarzy sie ze przyjdzie w srodku w nocy to juz nie jest fajnie bo sie dusimy
no nic ide robic obiad warzywa na patelni z miesem;-)
 
Ciacho a co to za goraczke mloda dostala??..hmm jeszcze we ferie oby jej szybko przeszlo :tak::tak:

PR u nas to roznie ze spaniem dzieciakow , mloda wiadomo nie chce juz za szybko do wyra isc i mlody to samo
ale ogolnie to gonie ich do wyra o 21 :tak: ale zanim mloda zasnie to mija jeszcze kolo 30 minut bo musi nadawac ciagle z lozka cos :-D

Marzenka dobry obiad serwujesz :-) choc moje kotleciki wlasnie sie smaza i tez tak ladnie pachna mniam :-p:-p
 
reklama
Witam się i tutaj:-).

Ja tam sama siedze a wy tu urzędujecie... No to wracam na główny, już wszyscy w sumie o fasolce wiedzą więc mogę sobie tu pisac, no i czasu więcej:-D.


Mi dziś na obiad młody zażyczył sobie naleśniki z parówkami, serem i sosem czoskowym... Fakt nie bardzo mi to w smak, no ale wczoraj obiad był po mojemu to dzisiaj na jego niech będzie:-D.

CIACHO, FUTURE zdrówka dla waszych cór
I dla wszystkich chorowitków...

Mło młody w tym miesiącu to był z 4-5 dni w p-lu... Najpierw chciałam mu zrobic długi weekend, potem wyszło że leżec muszę i nie miałam go jak prowadzac, a jak M miał urlop i mógł go wozic to się rozchorował, i od tygodnia chyrla... Ale już po gorączce... Więc przyoszczędzone konkretnie na przedszkolu w tym miesiącu:-p
 
Do góry