reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
a ja zmiasta wrocilam i teraz pomidorowka sie gotuje..
owca ja tez uwielbiam z rana sprzatac tak samo pranie tez tylko zrana....niewiem jakos tak sie przyzwyczailam..
u nas na weekend dni swiebodzina ciekawe jak bede miec do pracy...czy uda nam sie pojsc..
katgen jak iza?
 
Wrocilam od weta
rach ciach i kleszcz wyjety :tak::tak: pani skasowala tylko 3 euro wiec cena ok :tak:
ale zakupilam jeszcze specjalna obroze dla niego przeciw kleszcza,komara i pchla taka 3 w 1 :tak:
droga byla bo dalam 20 euro ale trudno nie bede latac co jakis czas zeby wyciagac :tak:

Marzenka to predko obrocilas z miasta kupilas cos fajnego?..
Katgen hej..jak tam izulka chodzi do przedszkola?..

My na 12 do logopedy :tak:
 
Izka chodzi do przedszkola tak 3 dni w tyg. Bo codziennie żeby ją wozić to nie mam kasy na paliwo.
Jutro jedzie, czwartek i piątek. W czwartek mają wyjazd do parku dinozaurów a w piątek do fiku miku (sala zabaw) z racji dnia dziecka.

Mądrala jest, już pyskować zaczyna. No niestety tak to z jedynaczką pewnie będzie. Ale już ja ją naprostuję....;)
 
No to fajnie ze chodzi :tak: zawsze to miedzy dziecmi jest no i widze ze atrakcie tez maja fajne :tak:
a pyskowanie to dopiero przed wami haha :-D..

kurka mysle co na obiad i chyba dzis nic nie wymysle i skonczy sie na pizzy :baffled:
 
dostalam esa od Future godz. 10:34

"No hej. Dziś w kolejnym szpitalu. Tym razem w plucnym. Jak tam dzieci? Ja nawet nie widzialam malej od nd. Tylko jak spala. Zdrowi twoi?"

....ja goscia mialam wiec dopiero teraz pisze... pozdrawiam Was!
 
reklama
ale to chyba wiekszosc woli z rana posprzatac chociaz u mnie rano posprzatam a wieczorem i tak okruchow itp. wiec nieraz wieczorem odkurzam:baffled:
larvunia to sie odchamilas;-):-D
 
Do góry