reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Ja po pracy... Humor padnięty dalej... Mam dośc... Cały dzień mnie łeb i żołądek bolały... I jeszcze ten skwar w pracy... Szkoda gadac...

Wybaczcie ale nie mam weny...
 
czesc laski
cos dzis wczesnie wstalam..ale wyspana jestem:-D
megi wlasnie sama sie zastanawiam nad tym makaronem dla dzieci:tak:tylko czekam na dostawe bo wykupili
ciekawe jak tam nasza future...
maly znow zaczal spac w naszym lozku jeszcze jak na zlosc sie troche zesikal!!:wściekła/y:moj go odniosl a ten juz znow wrocil do nas:szok:w swoim lozeczku ma przescieradlo z ceratka to nie sika a u nas no jak na zlosc.............
dzis tez dzien szybko zleci...musze myknac do kosmetycznego i moze do lumpa podskocze zobacze jak zczasem bede..bo jeszcze obiadek trzeba zrobic i ciasto karpatek chce mi sie:tak:
Larvunia to bardzo dobrze ze zdrowe a co ty taka bez humoru...trzeba sie cieszyc ze dzieci zdrowe;-)
a ja sie wczoraj bardzo zdziwilam bo chcialam zalozyc spodnie takie 3/4 do pracy dosyc dlugi czas nie nosilam moze z 2 miesiace zakladam i normalnie jak worku sie czulam....niespodziewalam sie ze jest az taka roznica schudlam 3 kg odkad pracuje a te spodnie beda na kiedys :D

no to do nastepnego
 
Ostatnia edycja:
czesc
aaaa marzenko jakos tak mi wczoraj bylo nijak :sorry:
a to ze dzieci zdrowe to sie ciesze ogromnie :tak:
nooooo i jak mam pozwolenie na wychodzenie na spacery z dziecmi to pogoda sie skisila no to "super" :baffled:
ale mam nadzieje ze padac nie bedzie, bo nie odpuszcze i wyjde na spacerek ;-)


ciekawe co u Future....
KasiaF nie mysl o tym, ciesz sie z tego co masz :tak: Nie smutaj!
 
Witam laseczki
ja tez dzis wstalam szybciej o 7 bo juz mi sie lezec nie chcialo i do tego @ na dzien dobry przyszla :angry:
fajnie dzien sie zaczal haha :tak:
dzieciaki jeszcze spia to siedze na necie zeby cicho bylo nie bede tarabanic hehe..
u nas tez pogoda sie popsula wrr...bylam z psem na dworze w kurtce :szok:..blee
chyba bedzie zaraz padac bo ciemno w chalupie jak...a tu mi sie pranie pierze i nici z wyschniecia widac..

Marzenka hej,to tylko sie cieszyc jak waga leci w dol i to sama :tak:smacznej karpatki zycze :-)
Larvunia to fajnie ze maluchy zdrowe :tak: a fruciu idzie do przedszkola czy jeszcze w domu?..
nie masz zadnych wiesci od future nie pisala zadnego esa?..
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry
Widzę, że wczoraj wszystkie brak weny dopadł. Dziś nie lepiej ... ehs szkoda słów dzień się marnie zapowiada najchętniej poszłabym spać ... mala zasnęła o 21:00 ale co godzinę się budziła bo jakiś dzidoski komar ją pogryzł i miała same banie ... wrrrr nie mogłam go dorwać robiłam polowanie i nici w końcu znalazłam z zeszłego roku bross do kontaktu i jakoś poszło - ale byłam zła.
Larvunia super że dzieciaki zdrowe a pogoda poprawi się - MUSI ! chociaż u nas dziś jesczze ładnie słoneczko świeci.
Owca smacznej kawki :)
Marzenka daj trochę karpatki :p

... trochę nas na tajnym ... ;) miłego dnia !
 
hallo
a ja wstalam jakas polamana wszystko mnie boli łaaaaaaaaaaaa
Wczoraj bylam na wystepach u Amelki ;] fajnie im wyszło :) az sie lezka w oku kreciła..
A jak dzieciaki? a no Amelka juz doberze i dalej z rana poplakuje ze nie chce do przedszkola. Jasiek łobuz straszny dzis po 5 przyzlazl do naszego łózka i zamiast spac rzucał sie w ta i spowrotem. Kiedyja sie wyspie łaaaaa na weekend tez wstal mi o 6 wogole jak dziecko widzi słonce na horzyoncie to stwierdza ze juz dzien i nie ma spania. A Amelka za to wyjeze ona chce jeszcze spac. Wesoło mam:) wczoraj na placu nie nadazalam za 2. Jeszcze dziura w ogrodzeniu jest tzn pod i mi Jasiek tamtendy uciekac chcial. ahhh jak dobrze jest nam u babci bo na podworku moga biegac gdzie chca;]
 
Pewnie Future nie ma czasu na pisanie napewno w wolnej chwili sie odezwie :tak::tak:
PR to masz wesolo hehe z dzieciakami..:-)
u mnie o dziwo szymon jeszcze spi :szok: a ja bym chciala juz z odkurzaczem polatac :tak:
 
reklama
Do góry