reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hejka

ja też mało czasu mam, a sprzątać to ja nie lubię i z rana bo zaraz ma brudno popołudniu, czorty brudzą wszędzie. Ja ciągle mam alergię, wyszłam na dwór i mi pozatykał nawet uszy, dzieciaki usypiam, coś ciężko im idzie. Ale cieszę się bo się pozbyłam ich zabawek na allegro i mam już troszkę luzu w ich pokoju.

Future- zdrówka/
 
reklama
kroma wspolczuje ci tej alergi, nic dobrego fajnie ze pozbylas sie zabawek:tak:
starsza jest cala w bablach wlasnie wziela na alergie,
 
Oj macie sie z tymi alergiami..
dobrze ze u nas spokoj z tym :tak::tak:

Kroma to fajnie ze posprzedawalas co nieco zawsze to i kasa wpadnie i czysciej w pokoju :tak:

Ide na seans :happy:
 
owca ja też idę na seans:-p:laugh2: m jak m
mój znów poszedł pomóc tym razem malowanie starego mieszkanka...Mały śpi, Zuza jeszcze u siebie, może padnie w końcu..
piwko w łapkę i spadam przed tv..
miłego wieczoru;-)
 
ciasteczko- to twoja córcia aż taką ma mocną alergię że jej bąble wyskakują, a też kicha, a smaruje się czymś, szkoda dzieciaków, ja jak ja, stara jestem i jakoś przeżyję, przyzwyczaiłam się, w sumie z domu się na spacer wynurzam z dzieciakami i czasem na działkę, a szkoda dzieciaków, do szkoły chodzą i im ta alergia bardziej przeszkadza, uczyć się trzeba, a tu wszystko swędzi.

Owca- pozbyłam się tych Fisherów zabawek, mieli za dużo i wszystko grało, dostałam pół ceny sklepowej, więc będą mieli na coś innego, w sumie, dużo zabawek dostali i się nie bawili, tylko kurzyły się.

Aniołek- co tak oglądasz. Ja jedynie teraz oglądam w środy krew z krwi na Hbo. A inne to czasem z doskoku jak mam czas.

Megi- ja kiedyś oglądałam M jak M, ale teraz już mi się dłuży i czasem zerknę, jak dzieci śpią i dadzą pooglądać.
 
ciacho a ja ogladam na wspolnej wlasnie sie skonczylo i tak jak megi m jak m :tak::tak: jak tam laski daja popalic twoje?:-D
kroma to dobrze ze tyle zarobilas FP to dobra firma fajne zabawki maja to i zeszly dobrze :tak: w zamian cos nowego kupisz :tak:megi i znowu sama wieczorek spedzasz :tak: ale to dobrze ze mezus idzie i pomoze zawsze to troszke szybciej zrobia :tak:
pozdrow Myche :tak:

Uciema milego wieczoru :-):-)
 
reklama
kroma wiesz co rok temu nie miala alergii na trawe jakos nas ominela ale moze dlatego ze padalo wiecej ale za to miala 2 lata zrzedu zapalenie spojowek jak sie deby pylily:baffled:
w tym roku katar, teraz jakies bable:baffled: wziela niedawno claritine w syropie a pozniej jej wapno dam
o to widze ze same serialowce na forum:-D:-D
 
Do góry