reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Z tymi alergiami to masakra teraz. Ja swego czasu miałam paskudnie na wiosnę, ale z czasem mi samo przeszło. Teraz się o małego obawiam, żeby nie łapał wszystkiego po kolei... Staram się go nie separować od alergenów, żeby się organizm prztzyczajał, mam nadzieję, że tak będzie. Albo, że po tacie żadnych alergii miał nie będzie, oby.
 
reklama
hello
ale mialam sen masakra.......:eek:okropny
no i juz poczytalam...
owca lecialam po tusz do rzes bo nic juz nie bylo w poniedzialek jak malowalam a jak tu isc z niepomalowanymi oczami do pracy...szybko obrocilam bo musialam bo jeszcze obiadek a i udalo mi sie zasnac przed praca:)
moj mial wolne to sie zajal malym
a z karpatki wyszly ptysie:happy2:
no pewnie lepiej zaiwestowac w obroze niz co chwile latac do weterynarza.....
a ja mialam miec wolne jutro i se moge pomarzyc..kolezanka wczoraj do pracy nie przyszla i teraz nam sie obrywa dopuki kogos nowego nie bedzie....nie ladnie zrobila......
katgen a ty masz jakis znajomych tam u siebie w wiosce?zawsze to czas milej zleci......
a my mamy zaproszenie do przedszkola ciekawe jak moj maly bedzie sie tam zachowywal....
heh ja tez jak mialam czas to ogladalam seriale a teraz zwyczajnie czasu nie mam..jak mam wolne to uda mi sie czasem obejrzec powtorke w poludnie mjm a tak to lipa....choc wczoraj udalo mi sie obejrzec kawalek przepisu na zycie..smieszna ta pola jest hahahhaa zawsze mam z niej ubaw...
choc jeszcze o 11 jest powtorka na wspolnej tez lubie to jak nie jestem na dworze to ogladam...
moj mezulek tak wymecza malego ze juz mu spi po 18....
kurcze malemu kolano spuchlo cos musial go ugrysc.....
dobra lece umyc glowe i zabieram sie za sprzatanko im szybciej skoncze tym wiecej czas wolnego dla mnie :)
 
Ostatnia edycja:
witam
marzenka czyli generalnie zapiernicz masz w pracy ale raz lepiej raz gorzej
larvunia jak dzieciaki, daly pospac?
 
ciacho a no mam ale przynajmniej czas szybciej leci
jutro bede miala gorzej bo dzis z 21 schodze i jutro juz o 5 musze wstac zeby na 6 do pracy....ale damy rade;-)ale nawet mnie to cieszy bo ilez mozna miec popoludniowek....
ogarne domek i chyba sie wybierzemy rowerkami na laki....
 
heja

Aniołek- ale ty masz repertuar na wieczór, mój M czasem na wspólnej ogląda i ja też czasem się popatrzę, czasem jak się coś dzieje fajnego to można oglądać.
Marzenka- ja też miałam okropny sen, chyba przez laski bo rodzą i piszą o porodach, ja miałam szpitalny. A ty tak szybko głowę myjesz do pracy ruszasz?
ciasteczko- coś w tym jest bo jak byłam w UK a tam wilgotno jest to nie miałam alergii a tu w Pl mam dużą, nie wiem ten rok jest okropny, w tamtym też jakoś łagodnie było.
Yolanta- ja za dzieciaka i w szkole średniej nie miałam na nic alergi, miałam w domu 3 psy i 6 kotów, królika, chomiki i nic mi nie było, a zachorowała pierwszy raz pod koniec 8klasy i musiałam się zwierzaków pozbyć, prócz psa jednego bo go miałam długo i nie przeżyłabym, ale wyszło, że mam na koty silną i kocicę starą musiałam oddać, mama codziennie jeździła do niej a ona biedna zdechła z tęsknoty. A na trawy i pyłki my wyszło na studiach jakoś pod koniec licencjatu i się odczulałam i nic nie dało. Nie wiem co jest w tym powietrzu.
 
Dzień dobry.
Ale dziś pogoda brzydka i tak do końca tygodnia ... brrr wole jak jest upał.
Ja wczoraj po pracy z malą na dworku, potem pomyłam podłogi i obejrzałam moje serialiki - MjM i Przepis na Zycie - dziś You Can Dance - zawsze jak oglądam seriale to mała leży ze mną - na koniec zasypia ;)
Dziś miałam w planach wycieczkę rowerową z Amelka ale widzę, że chyba nici bo coś pogoda lipna.
Oj Marzenka nie dobrze, że laska nie przyszła ale przynajmniej więcej zarobisz. A co to za zaproszenie ? U nas spotkania i dni integracyjne będą jakoś pod koniec września też jestem ciekawa jak mała zareaguje, niby odważna i wogóle ale kto to wie.
Owca - dobry zakup, już nie będziesz musiała do wet jeździć a i pomożesz pieskowi bo nie będzie się drapał.
Cześć Ciacho :)
MIŁEGO DNIA !!
 
reklama
kroma a zebys wiedziala ze cos w tym roku jest w powietrzu, jest bardzo sucho i wsio lata:dry:
u mnie alergi na zwierzaki nie ma ale od malego bylam pokarmowa i pylkowa z tym ze skornie
starsza byla na papugi uczulona ale jej przeszlo z tym ze na swinke morska na ten na skorek dalej jest strasznie kaszlala
halo madziarena
 
Do góry