reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
dzien dobry
naskrobalyscie wczoraj ale mi sie czytac nie chce:sorry: mu niedawno ze szczecina wrocilysmy
i za 2 tyg jedziemy na dni morza:-) poszalejemy troche:-) w koncu gdzies z M wyjde:-D
 
hej ciacho :-):-)
no to super ze jedziecie nad morze fajna sprawa :tak:..

moj mlody dalej spi dziwne...
 
ciacho- ale ci dobrze;]
owca- ciesz sie ze masz spokoj wymeczyl sie chlopak to spi;] ja tez chce spaaaaaaaaaac a dzis musze odrobic 2 godziny wczorajszej przepustki a tak mi sie nie chce
 
owca hehe nie dopisalam ze na dni morza do szczecina jedziemy a nie nad morze:sorry:
a co u was wolne czy jak ze mlody w domu?
 
owca hehe nie dopisalam ze na dni morza do szczecina jedziemy a nie nad morze:sorry:
a co u was wolne czy jak ze mlody w domu?

nie no dobrze napisalas ze na dni morza tylko ja tak napisalam ze nad morze hehe :-D..
a mlody w domu dlatego ze hanka ma jeszcze dzis wolne dopiero jutro ida do szkoly to i mlodego zostawilam tez :tak:
jutro pojda oboje :-)
dzis na 12 mam logopede znowu,a mielismy isc do oceanarium i dupa...ale moze po poludniu pojdziemy bo dzis zimno to dzialka odpada :tak:
Mlody wstal wcina platki a ja za pare minut do weta ide z psem :tak:
 
aa takie buty pewnie niech siedza
moje wczoraj w szkole nie byly ale jeden dzien nikogo nie zbawi
musze isc na jakies zakupy pustki w lodowce:-D
a z psem po co? dalej z tymi stawami, bedziecie cos z tym robic?
 
pisalam wczoraj ze znow zalapal kleszcza wrr...
to juz drugi jak bylam w pl to jednego wyjelismy tzn lekarz :tak:
a wczoraj na dzialce sasiadka go glaskala i mi pokazala nawet bym nie widziala :no:
bo w tych jego wlosach ciezko zobaczyc :tak:
a ja boje sie sama wyciagac on sie szarpie itp..to podejde do weta mam blisko domu a ilez tam zaplace mam nadzieje ze grosze hehe :-D:tak:..

To spadam papa :-)
 
reklama
Cześć
U nas nocka nawet nawet, raz wstałam po 4 dałam mleko bo po herbatce nie chciał usnąć a po mleku tak, cwaniak...
Wczoraj już taki marudny był na wieczór że sama byłam padnięta. Na złość Zuza wczoraj do późna buszowała zasnęła ok 22 jak nigdy ale przespała się po obiedzie to dlatego...
owca, mój wrócił coś ok 20.30 w sumie od 13 tam był, pomógł im troszkę a pomoc potrzebna bo czas ich goni co zresztą Mycha sama napisze jak znajdzie czas bo teraz mało go ma i temu nie pisze...dużo jeszcze do roboty jest.
 
Do góry