reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

musialo byc fajnie Future ;-)
...mnie jutro malo bedzie... mam gosci a wogole kilka zamowien mam na szycie wiec wieczory tez zajete ;-) w miedzyczasie ksiazke zaczelam czytac wielka jak cegla... polecana przez dziewczyne mojego brata no zabaczymy skusilam sie choc ja nawet lektur w szkole nie czytalam ;-) zobaczymy jak to bedzie ;-)
ale postaram sie kukac ;-)
aaaaaaaaaaaaa Misia dala mi dzis poprasowac, az normalnie cud sie stal, siedziala w sako i gadsla sobie do mnie przez cale 2 godz! woooow jak na nia ;-)
 
reklama
witam sie i ja
myslalam ze bedzie ladna pogoda bo rano slonce bylo a tu ooo wielka doopa:dry::-D
gdzie reszta spi czy co?
dzisiaj tez mamy popoludnie zaplanowane
 
Hello, ale dzisiaj dziwnie niby sobota ale jak poniedziałek. jakoś się nie mogę ustawić.

Dziś plan- porządki u Izki w pokoju łącznie z przemeblowaniem ;)
 
cześć wszystkim
Nam wczoraj dzionek zleciał, byliśmy u znajomych nieco nam zeszło...wieczorem niestety mały marudny znów płakał na ząbki chyba kupię jeszcze coś na bolesne ząbkowanie...biedny ze zmęczenia i płaczu poległ koło 21
Dziś radosny od rana śmieje się, tata się zajął dziećmi a mama pospała do po 9:-) ja chcę tak co dzień:-p
Idę zaraz na zakupy jakieś młodą zabiorę niech się dotleni:tak:
Marzenka najjjjjlepsze życzonka dla ciebie w dniu urodzin, zdrówka, szczęścia i miłośći oraz pociechy z chłopaków;-)
 
Dzien dobry w deszczowy dzionek :tak:
ja wrocilam wlasnie ze sklepu,bylam po spozywke i kupilam torcika dla hani na jutro :tak:
wczoraj wrocilismy z kosciola dopiero po 20 masakra,ale mloda zadowolona z koledowania
i dzis tez idzie na 14 na 2-3 godzinki :-)
a my pojedziemy w tym czasie do mamy :tak:

No to tyle u nas...
Pozdrawiam was

Marzenka i ja dolaczam sie do zyczen STO LAT kochana w szczesciu i radosci :-):-)
ps .zlikwidowalas konto na nk ??
 
Ostatnia edycja:
hej hej
widzialyscie juz moje rekodzielo?? ;p to tak troche sie pochwalilam to ide dalej sprzatac ;-)
Future ja od 6,30 na nogach, juz klatke wysprzatalam przed domem, pranie drugie sie kreci, w kibelku nawet podloge wypastowalam, kibelek lsni, w goscinnym jeszcze poodkurzac musze, w sypialni ogarnelam, biore sie zaraz za dzieci pokuj, niech tylko Misia sie obudzi. Ide do kuchni teraz ;-)

Katgen i co lepiej po przemeblowaniu??
ciacho noooo moje pranie bedzie chyba tydzien schlo jak bedzie taka pogoda....
edit:
megi, owca czesc ;)
 
reklama
Do góry