reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Marzenka,Madziarena Ja też jakoś nigdy nie pomyślałam by dać Kacperkowi farbki, raczej zajmował się kredkami lub pisakami, muszę spróbować :)

Marzenka Solidaryzuję się co do ciężkiej nocy, Kacperek o 4 już wstał, za wcześnie go chyba wczoraj położyłam.

Larvunia Ja mogę posprzątać w kuchni, ale w zamian za prasowanie :-D

Mycha I wzajemnie gratuluję :) rośnie, rośnie, apetyt to jej dopisuje, z resztą ma to po starszym bracie, bo Kacper ma równiutkie 20 kg:-D
 
aagossia dziekuje to ja juz wole sprzatac ta moja kuchnie niz prasowac, juz nie raz sie tu zalilam dziewczyna ze NIE NAWIDZE prasowac :-p
czesc tak wogole :tak:
 
Larvunia Cześć ;-) Obejrzałam sobie Twoje szyciaki, świetne są:tak: a myślałam, że uda mi się sprzedać komuś prasowanie, bo bardzo delikatnie mówiąc też tego nie lubię:-D
 
Czesc wszystkim !!
u mnie jak widac lepiej juz z humorkiem na szczescie :-)
w ramach przeprosin robie salatke - gyrosa

u nas tez caly dzien od rana pada deszcz ech co za pogoda...
wczoraj sie nie odzywalam bo pozno wrocilam od lekarza i wieczor mnie zastal wiec spedzilam go z m ...:tak:

Witaj agoosiaa...!! kojarze cie:-)
powiedz co z daffi bo tak zamilkla ostatnio...:confused:

Larvunia swietny ten twoj worek sako...tylko szkoda ze tyle nerwow cie to kosztowalo :tak:
to narazie uciekam ide dokonczyc zarelko...pa :tak:
 
madzia ty nie jestes owcaaaaaaaaa!!!!!!! musze isc na tajny, bo nie wiem o co kaman!


witaj Agoosiaaa ;)
wszystkie tutaj przeżywałyśmy twój poród...znaczy na tajnym...ale jednak ;)


moja spi od godziny...poprasowałam całą górę ;)

jade dziś do gorzo na jakieś zakupy ;))))) menżu mi chce coś na mikołaja sprawic, skor o ode mnie już dostał prezent ;) słuchawki bezprzewodowe sony... no ale ja to pewnie jakiś drobiazg dostane...


pogoda rzeczywiscie do dupy, my z Helenkiem znów do 9,30 w wyrze. sniadanie jadla o 7...i spała dalej :)
 
hehe mnie tez ten nick nie pasi do naszej kolezanki, no ale coz ;-)

owce sa biale i kudlate krecone o u kolezanki wsio odwrotnie : Rofl2:
 
agosiaaa witaj:-) jak juz tutaj zawitalas to pisz
martucha haloo jak sie studiuje? nic sie nie ozdywasz:eek:
aneteczka a ty masz juz ten net czy niebardzo?
 
reklama
Future No wiem, że Daffi się nieźle nastresowała, pewnie się z Wami podzieliła :) za miło nie wspominam, no ale co było, a nie jest...;-) co do mikołajkowych prezentów, to mój M wczoraj zapowiedział, że we wtorek przyjedzie do mnie kurier z prezentem, chciałam wyciągnąć od niego co to, ale dowiedziałam się jedynie, że zaczyna się na literę " b " a kończy na " a " i niestety nic mi nie przychodzi do głowy:-D

Owca :) i wzajemnie :) oj jak ja bym sobie zjadła taką sałatkę, zawsze Justyna właśnie ją robi na wszystkie rodzinne imprezki:tak: ale na razie zapominam o takich smakołykach:-p a u Justyny wszystko ok, wczoraj się widziałyśmy, była z nami na szczepieniu :) Jula zdrowa, jak zawsze wszędzie jej pełno:-D

Ciasteczko Postaram się :))
 
Do góry