reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hey Laseczki!

u nas ZDECYDOWANA poprawa. Prawie wcale nie kaszle :) YUPI
Jutro kontrola.

Zabiegana dzisiaj jestem. Sorry
:zawstydzona/y:

Martwię się o OWCE

 
reklama
dzien dobry:-)
katgen to super ze juz poprawa czy tzn ze sobotnie plany ci wypala?:-D
co za ciezka noc jakos spac nie moglam no i juz od godziny niespie:-)jaka bloga cisza:-)az milo sobie tak posiedziec i kawke wypic...
kroma kupilam farbki boze swiety jak te moje dziecie sie wczoraj cieszylo:-Dconajmniej godzina z glowa byla:-D:-Ddobry pomysl:-Ddzieki:-Di jak cos jeszcze twoja mala interesuje bardzo to napisz moze mojego tez zainteresuje:-):-)
aneteczka gdzie sie podziewasz?zadko u nas bywasz ale chyba to przez to ze nie masz neta z tego co pamietam..
lili jak tam u ciebie?

larvunia worek sako prezentuje sie super dzieciaczki fajosko w nim wygladaja :-)
ciasteczko no to kolejny wydatek:wściekła/y:chyba w dzisiejszych czasach nie da sie zaoszczedzic co nie..
u mnie ok wczoraj byl gosciu kladl kafelki powiedzial jaki mial problem no i sie wcale nie dziwie ze nie mial glowy do remontu....najwazniejsze ze juz jest i za niedlugo koniec bedzie:-)
dziewczyny jakie macie kolory wkuchni?mam mala ciemna kuchnie i sie zastanawiam cos z tych palet specjanie przeznaczone do kuchni...i czy wogule sie one sprawdzaja?
a mi sie podoba ta nowa piosenka adeli..nieprzepadam jakos za nia specjalnie ale ta pioseneczke ma fajna:-)
 
Witam.
Ja już w pracy miałam ciężką noc .. a miałam się uczyć i co ??? dupa ... ehs nie wiem jak zdam to wszystko w sobotę ... nauki się zachciało wrrrr
Marzenka - moja mała już od kwietnia farbakami maluje i zawsze ją to na długo zajmuje, dziwię się, że wcześniej mu nie dałaś.
Larvunia - Sako super :)
U nas remontui ciąg dalszy i brak czasu na wszystko, Marzenka zazdroszczę, że u Was wpada firma i robi bo my wszystko sami ... ehs ... jak to mój mąż mówi : szkoda kasy :/
Lecę pracować a w międzyczasie poczytać notatki ... ale mi się nie chce ;(((
 
reklama
Do góry