reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Heja
melduje tylko ze zyje
Mam chyba jaksa depreche czy coos ...........
Od 9tej leze na sofie w pizamie jeszcze .Tylko malej siadanie zrobilam...wszystko mnie wkurza grrrr
no to nie smece narqa

Marzenka wyprobuj jeszcze kolorowanki wodne sa ekstra jak moja byla mniejsza a nie chcialam miec mega syfu to jej je dawalam.
Wiesz np idziesz gotowac do kuchni i musisz malucha na chwile z oka spuscic dajesz mu troszke wody pedzel ,te kolorowanki i luz.
Moja strasznie lubila po scianach malowac o czym nawet Larvunia sie przekonala hehe sorki
 
Aga witaj :)
Marzenko - ja to wiem ale mój mąż uważa, że zawsze musi być ten pierwszy raz kurde noo ... już nieraz mu mówiłam, żeby wziąć jakiegoś fachowca ... marze o tym, żeby wyjść i wrócić jak będzie skończone ale z nim to lipa - on musi wszystko sam wrrr ... właśnie szukam jakiejś tapetki ciekawej na jedną stronę kuchni. Jaki kolorek do kuchni pasuje ??? Marzenko - na jaki malujecie ?
 
hejka

ja tylko na chwilkę, nie mam czasu, dzieciaki szaleją, Olka po histerii poszła spać i nadal śpi. A Arek jakiś dziwnie ciepły jest i się tuli.

Agosia- witaj

Owca- witaj

Przeciąg zrobiłam ale nie dam rady z młodym na kolanach,
 
jestesmy juz w domku:-)
agosia witaj kojarze cie z opowiesci daffi:-)
kochana to nie dziecko mnie zbudzilo a maz:-D:-D:-D:-D:-Da no i potem dawid chcial siusiu to tez musialam wstac..jakis mam dzien do dupy ..normalnie sie wkurw..na moja patelnie!!!!chyba czas zainwestowac w dobra patelnie bez tluszczu!!!!
pr z tego co pamietam to ty kupowalas patelnie grilowa i jak ci sie sprawuje?
madziarena wiesz co ci powiem ze ciesze sie ze nie musimy robic sami remontu kuchni bo nie dosc ze wiele wiecej czasu by to zajelo i do tego ile nerwow..nie no podziekuje wole zaplacic i nie martwic sie czy zdarze do 13 a gosciu sprawdzony wiec raczej bedzie oki:-)mowisz ze zawsze jest ten pierwszy raz ale to za wazne sprawy zeby sie za to brac tymbardziej ze moj nie ma pojecia co z czym..w gre wchodzil gaz i prad..
a kolor jeszcze niewiem jaki,,mysle ciagle nad tym...
ja nawet nie mysle o mikolajkach jakos nie mam glowy..dla nas szkoda kasy a dla dawidka cos tam sie wymysli:-)
 
Ostatnia edycja:
siedze sama z bratem
kawke wypilam i ogladam dlaczego ja...
dzieci mam u sasiadki zwolam ich o 18 do domu...

Kroma owca to ja czyli Madzia :-D

Marzenka ja w tym roku chyba tez na mikolaja nic nie kupie, nawet dla dzieciakow moze jakiegos mikolaja czekoladowego i tyle...wystarczy prezent na swieta..:tak::tak:

co do koloru w kuchni to ja narazie mam bialo i mam naklejki takie kawowe na scianie,ale bede tez malowac po nowym roku mysle cos nad kremowym lub jakis zolty...bo tez mam troche ciemna kuchnie..:tak:

jakis pacan wierci za sciana i mi toffika obudzil i sie rozloscil biedny i szczeka :-D

megi gdzie sie podziewasz i reszta bandy??
 
reklama
Do góry