reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
owca hehe jak smiesznie brzmi:-Dfajnie ze u ciebie juz ok:-):-)
madziarena mialam jeszcze dodac ze jak twoj chce robic sam to niech robi powinnas sie ztego cieszyc a na mile chwile bedzie jeszcze cale zycie...niecodziennie sie robi remonty co nie:-)
blond co tam dzis u ciebie?ze taka zalatana jestes?
larvunia ja pulneo podawalam tylko 2 razy dziennie rano i po poludniu a wieczorem to tylko stodal jak juz..tak mialam ostatnio jak dawid mi chorowal.
jakie plany na wieczor?
bo ja odpoczywanko:-)
 
uuff zasnela... mlody zajada kolacje i tez zaraz go pogonie...
poszyje troche i tez spac...cos mam dzis zryty humor.. nie wiem co jest...
moj znowu do pracy pojechal... zdazylam auto mu oddac i w drzwiach sie minelismy
megi kochana nie mialam czasu na poczte, przepraszam, jutro postaram sie wyslac , wybacz!
katgen powinnam skonczyc dzis Szyciaka, wypatruj rano fotki :tak:

kochane tak zachwalacie ten moj worek sako, dzieki. Piszecie ze tez byscie chcialy. Moge go uszyc ale wiecie ze te worki sa drogie prawda...
sasiad mi juz nie przytarga materialu i kulek. Z reszta za to tez mu placilam ale wiadomo nie tyle co w sklepie...
ok 2 metrow materialu na to idzie....., kluek nie iwem ile wsypalam (jeszcze dosypac musze) ale duzo bylo.
wiec przemyslcie najpierw czy kupilybyscie odemnie je...Bo bym musiala kupic wiekszosc ilosc materialu... bo ze scinek nie mam zamiaru szyc :sorry2:
popatrzcie na allegro po ile chodza sako... no wiadomo ja ze skory nie uszyje jak niektore sa na allegro... ale dobre grube nici mam, material mozna kupic ;-)
 
no hej. nic nie wybrałam sobie, jakoś nic mi sie nie podoba.
ale za to kupilam krewetki i mamy sałatke z fetą krewami, sałatą lodową, pomidorami....mhmmmmmm i whisky z colą.
no cód miód. w końcu andrzejki ;)


edit;

ja za moją sako z podnóżkiem dałam jakoś 130zł. i ma kulek duzo, aż sztywna jest. a wiadomo, one i tak się ubijają. no i ja mam ze skóry eko. i chyba nieco większą. ale są małe w necie nawet po 30zł, ale takie tylko podusie pod pupe ;)
 
Ostatnia edycja:
Madziarena Mi się podobają jasne kuchnie, jakieś żółcie i pomarańcze:tak:

Kroma Witam :) mojemu Kacperkowi bardzo spodobał się Twój avatar, ciągle mi go każe pokazywać ;) a jak synek? Ma temperaturę?

Marzenka Mam nadzieję, że słyszałyście tylko te dobre rzeczy:-D:-p

Owca Nie dawno sąsiad u nas też wiercił, głośno, dzień w dzień:wściekła/y:

Kacperek usnął mi dziś po południu, co bardzo rzadko mu się zdarza, więc na razie nie mam co go kłaść, Ola już pojadła i chrapie :) M ma służbę, więc jest nadzieja na całą przespaną noc, jak Mała śpi ze mną to prawie zawsze przesypia całą noc, jak w łóżeczku, to bywa różnie ;)
 
edit;

ja za moją sako z podnóżkiem dałam jakoś 130zł. i ma kulek duzo, aż sztywna jest. a wiadomo, one i tak się ubijają. no i ja mam ze skóry eko. i chyba nieco większą. ale są małe w necie nawet po 30zł, ale takie tylko podusie pod pupe ;)

no wlasnie... chodzi mi o to ze nie sprzedam ich za 29zl czy 35 :sorry2: moze lepiej szukajcie promocji po necie :sorry2:
wieksza jest?? zapodaj foty ... ale przykladowo jak ktos siedzi tez zebym miala porownanie - dzieki
 
larvunia ja te zduze widzialam chyba za 120zl pewnie gdzies kolo tego bys brala bo przeciez tez bys musiala na tym zarobic co nie:-)
oj wy tu gadacie o tym wierceniu w scianach to ja juz niechce myslec co sasiedzi gadaja jak u mnie ciagle cos robia wierca itd...ale widze ze sa wyrozumiali i nawet sa nam wdzieczni ze robimy remont bo dzieki temu wyszlo ze rura jest w rdzy a jak by zalalo np ich kuchnie aoni czesto wyjezdzaja na dlugo to az strach pomyslec...hehe ale ciagle sie pytaja czy jeszcze duzo zostao:confused::eek:no to moze im przeszkadza:eek:
future co za pyszne jedzonko masz:-Dpychotka pewnie krewetek nigdy nie jadlam:szok:
 
firmom sie takie cos oplaca za takie pieniadze sprzedac bo kupiuja wsio hurtowo
ja do swojej fatty juz raz dokupowalam kulki za taki worek 200l dalam z 60zl czy jakos tak
 
reklama
Do góry