reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Witam się i Ja, jak przez 2 dni się nie zagląda to trzeba się naczytać żeby Was nadrobić ;-) Ja od wtorku byłam u rodziców wczoraj wróciliśmy .. we wtorek miałam kiepski dzień bo cały czas wymiotowałam a wczoraj odzyskiwałam siły .. synek za to miał rozwolnienie i też dochodził do siebie, dzisiaj już nam lepiej Mnie tylko mdli - szukałam w tesco czegoś z imbirem soku czy coś i nie znalazłam - gdzie takie coś bym dostała ale w Międzyrzeczu, orientuję się może któraś z Was?
Future śliczny brzuszek :-) marzenka zazdroszczę Ci chciałabym jeszcze raz przeżyć ten jeden z najpiękniejszych dni :-) Moja siostra w niedzielę urodziła i już ma w domku takiego ślicznego maluszka Adaś ma na imię - musiałam się pochwalić :-) jest po prostu cudny ;-)
Co do przechodzenia pierwszej a drugiej ciąży to drugą znoszę o 360 stopni inaczej i gorzej :-( no ale jakoś dam radę ....
Jak dam radę to jeszcze później się odezwę, miłego dnia życzę .. papa
 
reklama
mycha trzymaj się, jakoś przetrwasz:tak: najgorzej ten pierwszy trymestr a to już niewiele zostało.
gratulacje dla siostry:-)

ciasteczko i co robisz ten sernik? ja mam straszną ochotę na kawę i coś slodkiego:-p
ale staram sie ograniczać, jestem na tych 5 ciu posiłkach i już widzę rezultaty, mam nadzieję że jakoś wytrwam.
 
olśńilo mnie :) zaczęłam robić naleśniki, ale zobaczyłam, ze mam cała skrzynke pieczarek, bo wczoraj gosciu woził, swieżutkie niam niam, i zrobie krokiety z pieczarkami;) mądra głowa.


Larvunia - mam takiego gościa co wozi jajka i pieczarki. wychodzi 4 zł za kilogram. wczoraj wziełam pieczarki pierwszy raz, wozi po 3 kilogramy w skrzyneczkach, jakbyś chciala, to ja moge go wysłać do Ciebie ;) a jaja duze, wiejskie ;) on gdzieś tu z naszych wiejskich okolic ;)
 
zgadzam sie z wami ze tesco jest drogie :tak::tak:
ja mieszkajac w mczu lubilam lidla i intermarche :tak:

Hej mycha wspolczuje tych mdlosci ale jeszcze troszke i powinny juz ci przejsc,oby tak bylo bo sie umeczysz :tak::tak:...

ja jedna i druga ciaze znosilam dobrze :-):-) fajnie sie czulam zadnych powazniejszych dolegliwosci nie bylo....no ale u kazdego inaczej....
 
tez mam taką patelnie tefala ;) widzę, że odchudzanko (a raczej zdrowe zywienie) pełną parą.
ja lubie rozbite piersi z kurczaka z marynatą czosnkowo cytrynową i rozmarynem. bez panierki oczywiście. i te paseczki takie fajne sie robia...
 
reklama
Do góry