reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

sprzatalam dziewczynom pokoj az 3 reklamowy papierow sie uzbieralam:eek: i tak patrze ze przydalyby sie kartony na tez ksiazki, bajki bo juz miejsca na polkach nie ma
madzia a ja mam golabki, i u nas pada snieg-porazka
martucha dawaj fote
 
reklama
wlasnie przyszedł woooozek ;) sliczny, ale sciagam pokrowce do prania.
jak zaczęłam go składać, to moja Zara taka zazdrosna. normalnie musialam ją wziąć i przytulić, bo sie prawie obraziła...
 
A się nawrzucałam:sorry: porobiłam foty i chciałam wrzucić na kompa ale zapomniałam że w tym małym nie ma wejścia na karty:confused2: (mam laptota w serwisie i piszę z małego notebooka K.). Obiecuję że wrzucę jak tylko mój wróci, chyba że znajdę kabel od aparatu:happy:

co do parkowania to ja zawsze się wściekam że np straż miejsca nie sprawdza tych kierowców którzy stają np pod tesco na miejscu dla inwalidów lub osób z dziećmi( żeby chociaż ten fotelik był w aucie). Za zajmowanie takiego miejsca jest największy mandat a oni nic w tym kierunku nie robią:wściekła/y:

pada ten śnieg i pada, aż się z domu nie chce wychodzić.
 
no to my poczekamy cierpliwie na fotke:-)
a pod tesco to pomijajacte miesjca to trafia mnie ze parking wielki a ludzie parkuja na ulicy kolo lamp i jeszcze jak im uwage zwrocisz to ci sie jobki dostana,ludzie to chamy, albo parkuja zaraz pod tesco w tej zatocce jakby mogli to by wjechali do srodka
my to parkujemy daleko zeby nam nikt auta nie obil a te 100m to mozemy sie przejsc
 
ciasteczko dokładnie tak jak piszesz, do tego rozwala mnie jak ktoś po kogoś podjedzie i na środku jezdni pakują zakupy do auta:wściekła/y:
i później się dziwić że wyprawa do supermarketu trwa 3 h:confused2:

my ostatnio zdecydowanie preferujemy więc zakupy w nocy:tak:
bez kolejek, stresu na parkingu itd.;-)
 
tez widzialam taka praktyke tylko wiesz co inny kierowcy powinny zje.. tameto ze tak staje, wkurza mnie to
nocne zakupy fajna rzecz, powiem tak nieraz przydaje sie ze tesc w nocy otware my w zeszlym roku wracalismy z wakacji
i w domu pustki wiec podjechalismy zeby cos kupic
ale golnie nie robimy jakis duzych zakupow w tesco bo maja drogo, a golnie rozne zolte sery pozostwiaja wiele do zyczenia
 
macie racje dziewczyny ja tez swego czasu, jak mieszkalam jeszcze w gorzowie kupowalam w tesko wieczorami, najlepiej kolo 22, ale pozniej sie okazalo, zenie bylo juz takich fajnych poprzecenianych rzeczy co rano. np rozdarta karma co normalnie kosztuje 3 dychy, mozna bylo kupic za 8 zl. albo zwirki dla kotow, ze rozdarte, troche sie wysypalo, to zaraz 80 procent nizej. dlatego najbardziej lubie jezdzic rano. ale rzadko moge rano pojechac do tesko, bo w krzeszycach nie ma haha. wiec pozostaja mi i tak tylko popoludnia...

a z miejscami do parkowania to nic nie mowcie, ciesze sie, ze to Jacek parkowal, bo byloby gadanie... ale dobrze też, ze tylko upomnienie. Ale widać sami strażnicy wiedzą, ze nie można tam inaczej zaparkowac, i tylko upominają, a zajmują się pewnie ważniejszymi sprawami ;)

jade dzis do gorzowa. kolejna wyprawa. i chyba musze podskoczyc do tesko, bo nic nie ma do jedzenia. a zaraz chyba zrobie naleśniki tak jakoś mam ochote ;)
na obiad???? hmmmmm
jakiś pomysł?
 
future bo ze facet tak zaparkuje to niby oki? ale jak my bysmy to masz racje byloby gadanie
na obiad mam golabki a sama wrzuce warzywa na patelnie albo mieszanke chinska
to milego wypadu do "duzej wiochy":-D
 
Oki martucha poczekamy na foto :-):-)

future ja mam sosik pieczarkowy i ziemniaczki zrobie duszone z cebula
a na jutro zupa pieczarkowa bo zostaly pieczarki :tak::tak:
fajnie ze wozeczek doszedl :-):-)

ciacho wczoraj tez u mlodej w szafie sprzatalam i tez pelno papierow wywalilam :angry::angry:
ona to balaganiara :angry::angry: wszystko chomikuje hehe :-D a ja wywalam jak nie widzi :tak::tak:
 
reklama
tesco jest strasznie drogie, kilka rzeczy przecenią i to przyciąga ludzi a wiadomo że dokupią inne rzeczy i wychodzi poźniej rachunek:sorry:
my preferujemy netto i lidla, mięso kupuje w osiedlowym bo zawsze wiem kiedy świeże;-)
kosmetyki, plyny do prania itd tylko niemieckie bo dopiera mi konkretne plamy w 40 stopniach, bez porównania np z persilem polskim, naprawdę.

ja na obiad mam zapiekankę, nie wysilam dziś bo się umówiłam na mieści, pewnie zjem moją ulubioną lazanię:-p a młodego moja mama zabiera na ziemniaczki i rybkę:-)
 
Do góry