reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Witam po południowo, wiecie jakiego mam lenia dzisiaj? masakra jakaś:confused2: i senna na tę pogodę chyba zaraz nie wyrobię i kawę sobie słabą strzelę choć nie piłam już dość długo normalnie siedzę i ziewam....
PR- fajna patelnia też muszę wymienić już mój stary sprzęt na nowy:tak:
Kroma, Marzenka moja też ma kary w postaci siedzenia w swoim pokoju i wyje tam do upadłego aż nie przemyśli, nie przeprosi, czasem klapsa zarobi bo ileż można wytrzymać :no: na szczęście często ręki nie używam, bo samo siedzenie w swoim pokoju często wystarcza:tak:
Daffi mam nadzieję że siniak szybko Julce zejdzie, nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz:sorry:
News...moja babcia znów od dziś w szpitalu ehhh te jej duszności wykańczają ją:-(

Pierwszego marca idę do lekarza może w końcu uzgodni który u mnie tydzień bo po suwaczku nie zgadza mi się coś:/ będąc u niego 27 stycznia wg usg ok 5 tygodnia było....nie lubię być nie dobrze doinformowaną...
 
Ostatnia edycja:
reklama
megi- a ty na suwaczku masz może + 2 tygodnie z miesiączki, bo usg mierzy jaki wiek jest samego płodu. a kalkulatory dodają dwa tygodnie, czyli liczą od dnia ostatniej m-c, czyli ok 2 tyg. przed poczęciem.
 
ciasteczko czekam az zastygnie lukier:-)sama bym juz zjadla:-)ale zdjecia zrobie:-):-)
plecaczek i piornik fajny nawet nie drogo;-)
musialam melise wypic bo dawid dal mi popalic dzis:wściekła/y:
pewnie juz dzis nie zajrze:tak:
to milej nocki
 
a to ci maly urwis, szkoda ze daleko od siebie mieszkamy, moze jak juz bedzie wiosna ciepelko to przajade na coffee:-)
niedrogo dlatego kupilam
 
Hej

Ciasteczko - ładny i tani plecak, okazja jak nic!


Poczytałam Was tylko po łebkach, sił nie mam.

MŁody dał mi taki koncert, że jeszcze głowa mnie boli, dobrze że już śpi.
Wziełam go dziś ze żłobka i już jak przebierałam płakał. Potem w samochodzie, a że korki wszędzie był to jechaliśmy 40 min i ten wciąż wył, nie dość że dziś ślisko jak cholera, to ten mały urwis mnie rozpraszał. Pod domem kluczy nie mogłam znaleść, a młody już się zanosił. W domu myślałam , że lepiej będzie, ale gdzie tam. Chciał "ama" więc podgrzałam mu zupę, zjadł 2 łyżki i miska wylądowała na mnie, dobrze że gorąca nie była. Wkurzyłam się i odesłałam go do pokoju, bo moja cierpliwość się skończyła. Wył z 20 min, potem chwilkę był spokój i na nowo. Dobrze ze M wrócił z pracy o 18 więc przekazałam mu synka i zamknęłam się w drugim pokoju:tak:
 
to jakas plaga ostatnio bo twoj ci cyrki odstawia, marzenki maly tez, madzi mlody w przedszkolu, hymm ten typ tak ma?
 
hehe moj dzis tez dokazywal, ale na szczescie u mnie na krotko... ale jednak probowal.
chyba taki dzien...
ja chce juz wiosne!!!!!!!!!

dostalam dzis od mamy biszkopt i nie wiedzialam co z nim zrobic :sorry:
na szybko zrobilam takie cosik... zaraz fotke pokaze ;-)
Zobacz załącznik 328617Zobacz załącznik 328616

(bita smietana, galaretka, gruszka, ananas, czekolada polana i posypka) ZAPRASZAM :-)

 
Ostatnia edycja:
reklama
uuu ja cie ale smakolyki, mniam mniam, nie no ja jutro na bank robie ten sernik a i moze za pare dni zrobie oponki
zawsze je lubilam tylko sa tuczace niestety
 
Do góry