reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Witam sie w koncowce tego ciezkiego dreczacego mnie dnia.
jak fajnie ze sie konczy.
zobaczymy czu jtro gorzej ni ebedzie.
na koniec okazalo sie ze i ja mam dzis matki boskiej pienieznej i choc na chwil sie usmiechnelam:)
 
Martucha ja polecam blok czekoladowy oraz ciasto capucino :) pychotka :) a gdzie zaopatrujesz sie w nabial?? ja kupowalam w Lidlu bo sa tam tanie i procentowo tluszczu maja najmniej...

Ania Pr szkoda ze nie zaczelas odrazu od dukana bo kg by ci szybciej lecialy ;) a teraz moze byc problem bo z jednej diety na druga chcesz przejsc...ale mam nadzieje ze zadnego zastoju wagowego nie bedziesz miala :)

A ja wam powiem ze teraz mi ciezko wrocic na tego dukana, nawet bym chciala ale jak posmakowalam normalnego jedzenia to mi sie odechciewa... wazne ze kg nie wracaja a trace, moze nie tak duzo ale po ubraniach widze. Bylam normalnie w szoku jak spodnie sobie ostatnio kupowalam 5 rozmiarow mniejsze niz nosilam jeszcze w lipcu.... ale i tak jeszcze sporo do zrzucenia mam. Tak z 15 kg by mi sie przydalo zrzucic jeszcze....
 
Ostatnia edycja:
Hej z wieczora...
my juz wykapani w pizamkach...
kurde wzielam czipsy bo mnie naszlo i cholera kupilam takie ostre:szok:
ze normalnie ryj wypala.:szok::-D

Dobranoc cioteczki...
 
a ja się zwróciłam od lekarza. Helenka jest na pewno Helenką, nie ma innej możliwości. jest troszkę malutka, jakby o tydzień młodsza niż termin, ale cała i zdrowa. bedziemy spac spokojnie do rozwiązania. jutro szkoła rodzenia o 11. napisze o wrażeniach.
buziaki na wieczór babolki.
 
PR zachowam przepisy, a co do kopenhaskiej to też kiedyś byłam i na mnie działa:-)
tyle że efekt jojo później miałam ale to bardziej z mojej miłości do objadania:-D

Niuska a ile schudłaś i jak długo byłaś? i na której fazie przerwałaś?
a ciacha zrobię napewno, już same nazwy robią mi smaka;-)

Madzia27 nie kuś chipsami bo ja uzależniona:-p

my już też w łóżeczku, M jak milosc obejrzę i do spania bo coś mnie głowa boli tylko nie wiem czy to od diety czy w ogóle.

edit:

FutureMummy super że z małą wszystko ok:tak: zdaj relację ze szkoły;-)
 
Future super ze u helenki wsio ok:)
niuska ja tez mam nadzieję ze kg poleca dalej w dol
martucha- ja przed ciążą robilam kopenhaska wtedy chyba z 8 kg spadło:) a dunkana już nie zdazylam. Bo jaś zagoscil:)
 
cześć laski :-)


przeglądnęłam na szybko i zobaczyłam super przystojniaka :-) Aniu PR GRATULACJE!!!:-) Synek przesłodki!!!

Marzenka zdrówka kochana i buziaki dla Dawidka :-)

Ciacho jak dziewczynki, buziole dla was :-)

Larvunia widze ma lapka po wypadku, oby szybko wróciła :-)

Megi jak się czujesz słonko? buziak dla Zuzinki :-)

Befatka co tam w wielkim świecie? :-)duuuze cmokaski dla was :-)

Madzia ale Szymek wyrósł, nie mówiąc już jaka z Hanii laska :-)

Kasik ;-)

witam wszystkie nowe i "stare" niewymienione mamuśki :-)
u mnie chwilowo spokojnie, to może zaglądne częściej ;-)
miłego wieczorku :happy2:
 
Siemka Beti:-) super że w końcu zajrzałaś, wiem jak to przy małym dziecku brak czasu....ja czuję się dobrze, zero jakichkolwiek dolegliwości, czasem kłucie w podbrzuszu, jal wcześniej pisałam nie wiem czy doczytałaś byłam u ginka, wsio ok mały problemik opisałam na tajnym więc luknij parę stron wstecz w pogaduszkach:tak: dzięki za buziolki ty tam swojego brzdąca też ucałuj bo te starsze to chyba już wyrosły z przytulania:))) no i co....czekam aż mnie w końcu nawiedzisz hmmm hmmmm:dry:;-)

Magda nic nie kupiłam sobie bo zanim wyszłyśmy z domu było po 4 nim dotarłam do bankomatu i zaliczyłam aptekę była 17 więc może sobie coś upatrzę w inny dzionek:tak: Zjadłam za to sobie na kolację super zestaw z Mafii na który czekałam przeszło godzinę:dry:

Tak poza tym wieczór zleciał...brak mi jakoś już mężusia, (wiem świruję) ale tak jest....wieczór bez jego osoby to już nie wieczór:no:
 
reklama
Aniu lekarza wiem, ze byłas, a zaraz postaram sie doczytac na tajnym
odwiedzinki jak najbardziej, wpadne napewno :-) nie wiem, czy Kasik jutro przyjedzie, ale jakby coś to może spacerek? :-)
Widze, że Ł juz pojechał echh normalnie przerabane przed tymi misjami, ale w razie potrzeby pisz, dzwon i zaraz jestem :*
 
Do góry