reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

No jeszcze zobaczę jak coś z tym spacerkiem, dziś kupiłam nową porcję leków bo Zuzia mi coś zasmarana chodzi od zeszłego spacerku ale przypuszczam że i tak wyjść będę musiała jutro znów do bankomatu bo dziś to tylko część wypłaciłam bo jak wiadomo mam limit dzienny....ale na cappuccino jakby co to z Kasią zapraszam;-)

Dobrej nocy, mykam :***
 
reklama
martucha ja bylam na dukanie od lipca do grudnia, schudlam 18 kg ale szczerze mowiac mialam z czego i chyba dlatego tak szybko...przerwalam na 2 fazie bo myslalam ze mam problemy z nerkami ale pozniej sie okazalo ze jednak to sa jajniki a nerki sa w porzadku :) tak wiec sie nie bojcie tylko duzo pijcie ;) chcialabym jeszcze z 15 kg zrzucic to by bylo akurat jak dla mnie...

Aniu a kiedy chcesz zaczac Dukana?? tutaj masz fajna stronke Grupy Wsparcia Dieta.pl – odchudzanie, skuteczna dieta, diety, nadwaga, fitness,ćwiczenia - powered by vBulletin duzo mozna o tej diecie poczytac i zobaczyc jak inni schudli i nie tylko na dukanie... dla mnie motywacja byly i sa w sumie nadal jej zdjecia http://img509.imageshack.us/img509/9784/przemiana2tj6.jpg
http://img386.imageshack.us/img386/4782/przemianadm7.jpg jak dla mnie ogromna roznica, i jestem pod wielkim wrazeniem to co zrobila ze swoim cialem...
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana :)

Kroma pisałam niedawno do ciebie i nie odpisałaś:) jak tam przeżyłaś drugą cesarkę? fizycznie....
sorki chyba nie doczytałam. Nie chcę straszyć ale dla mnie gorzej, może dlatego, że nie była planowana i znowu miałam znieczulenie ogólne i dla mnie najgorsze jest to wybudzanie z narkozy, bo wszystko puszcza i strasznie boli. ale jak już podadzą leki to jest o niebo lepiej. U mnie było inaczej, bo ja miałam jedną cesarkę o 19 m-cy szybciej i organizm nie doszedł do siebie. Więc jak mnie drugi raz pocięli to gorzej dochodziłam do siebie. Nie mogłam wstać z łóżka i brzuch mnie strasznie bolał, nie chciałam dać się zbadać Ginowi. Panikowałam. I jeszcze mnie kręgosłup bolał, chyba gorzej niż te rany, ale jakoś po tygodniu już bólu ran nie czułam, tylko ten kręgosłup. Długo mnie bolał. Twoja niunia ma już prawie 5 lat, więc jeśli będziesz miała cc to możliwe, że będziesz się lepiej czuła. Ja teraz czuje się dobrze, szwy się jeszcze rozpuszczają i czasem je czuję. Ale tylko na pogodę. no i jeszcze nie mogę ćwiczyć, m-c mi został, bo do 4 m-cy szwy wew. się rozpuszczają. I brzuchol mi sterczy ciągle :)


A mój mały wczoraj mi dał taki koncert, że modlę się żeby już nigdy tak nie płakał, jakby mógł to by z płaczu, raczej ryku wstał. Aż się podciągał za pałąk od maty. I nawet nie wiem co mu było, podejrzewam że kolki plus zmęczenie i jeszcze ta szczepionka.

Pr- a ty już nie karmisz cycem, bo ta Dukana jest zabroniona dla kobiet ciężarnych i karmiących piersią. Ja też muszę się wziąć za siebie, bo znowu przekroczyłam 60 kg, ale mam mieć na dniach Orbitreka i zamierzam troszeczkę popedałować :) I muszę dietę zmienić, tylko nie drastycznie bo ciągle karmię.
 
Ostatnia edycja:
Bry:)

witam beti kupe lat, dziękuję za gratulacje:)
kroma już nie łaśnie chociaż troszkę w tych piersiach jeszcze jest ale mały już nie chce ciagnac no nic dziwnego jak on co 3 godziny wypija 120 moj mały glodomor to co dla kilku kropli len ma sie męczyc:p
niuska- mam zamiar jak skończę kopenhaska zrobic kilka dni przerwy i zacząć dunkana bo mam ochotę na jakies winko w końcu:p a na dunkanie tez alkoholu chyba nie wolno
 
Ostatnia edycja:
Kroma dzięki za opinię...moja Zuzia jak dzidziuś się urodzi to będzie miała prawie 4 lata zbrakną 2 miesiące no i ja nie miałam znieczulenia ogólnego tylko w kręgosłup także od pasa w dół nic nie czułam, ciekawe zatem jak będzie drugi raz...muszę to przeżyć i tyle, choć wiem jak później wstać nie można trzeba nie lada wysiłku:)
 
ale sie wkur... w niedziele pojechalismy do tesco i poszlismy do bankomatu,mielil mielil i wyplul karte z paragonem ze nie wydano gotowki... a dzis patrze na konto i zabrali mi kase, P dzwonil do banku i ma niby przyjsc zlozyc reklamacje do banku i nam oddadza
 
hej dziewczyny
widze ze diety sie szykuja,mi by sie tez cos przydalo
ania to sie nazywa zlodziejstwo,idzie sie tylko wkur.. dobrze ze potwierdzenie wzielas
 
hej dziewczyny.
mnie coś chyba choroba rozkłada:dry: idę zaraz umyć włosy i chyba posiedzimy sobie z mlodym w domu.

PR alkoholu nie można ale moja sis imprezowiczka popija przez weekend:-p
ja musiałam się wziąść za siebie mimo że do zrzucenia mam tak około 8 kilo, to poprostu nie mieszczę się już w żadne spodnie...i źle się czuję z tym brzuchem i bokami a dziś trzeci dzień i jakoś tak mi lżej:-p

niuskaa to ładnie schudłaś:tak:
 
reklama
PR wspolczuje.
ja zla jestem bo dwa dni temu na zakupy pojechalismy do biedronki i dziwnie wysoki rachunek wyszedl ale jakos olalam to.
dzis patzre na rachunek a tam rzeczy podwojnie naliczone!
i jak sie tu nie wsciec!
kasy nie odzyskam ale co mam nawtkac to im nawtykam!

dzis humorek duzo lepszy!:D
Julka to aniolek dzis.:):):)

Megi co robisz dzis?
 
Ostatnia edycja:
Do góry