reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

a moja chrześniaczka mnie kiedyś wyśmiała jak jej kupiłam zeszyt z Hanną, powiedziała, że u nich się nie ogląda Hanny tylko High School Musical. I miałam nauczkę, że się jej nie spytałam :) Co szkoła to inny idol. Bo ogólnie to u nas dzieciaki sąsiadki też Hanne lubią, więc myślałam, że ona w tym samym wieku też ją lubi. Ja bym chciała mieć taką większą już pannę albo kawalera. Chyba sobie zaadoptuję jakieś :)
 
reklama
najlepiej zeby juz bylo takie odchowane hehe
troche nieladnie z jej strony, moja tez dostawala od chrzestnej jakies tam olowki kalendarze z montana rok temu a ze juz jej sie nie podobala ona to oddawala mlodej ale zawsze dziekowala i nic nie mowila ze cos nie tak
 
moja rozpieszczona, jedynaczka, chociaż fajna dziewczynka, tylko cwaniara.
Moja teściowa tęskni za małymi dziećmi, mówi, że teraz jak synowie mają swoje rodziny i życie to jej brakuje tych lat z małymi dziećmi.
 
kazde dziecko inne kazde kochane,
dlatego niekorzy robie sobie np.2-3 jak maja po 40 lat zeby pozniej samym nie byc chocaz nieraz samo tak wychodzi:-D
 
widze pogaduchy tutaj...
ja wlasnie podloge umylam w kuchni i siadlam z kawucha...
dzieciaki bajki ogladaja takze cisza chwilowo :tak::tak:

moja mloda tez 8 lat ale narazie to jej ciagle jakies barbi w glowie i kucyki filly :tak:
 
Nie wiem czy zdążę dziś bo czekam na przelew w jw zawsze o 16 lub krotko po no i zanim ubiorę małą to nie wyrobie się a sklepy do 17 więc dziś sobie odpuszczę szaleństwo:p zamówię sobie coś pysznego do żarła:p
 
reklama
megi zawsze mozesz zaszalec na allegro kupujac cos nie ruszajac sie z domu :tak::tak:
ja tak czesto kupuje hehe
a ty jak do miasta chodzisz z zuzka to jeszcze wozkiem czy mala juz po nogach smiga??
teraz wlasnie poluje na ebayu na dywanik shaggy do kuchni ale ciagle ktos mnie przelicytowywuje :wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry