reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

wszedzie oszukuja ile sie da, wychodzi na to ze trzeba patrzec, licza na to ze ja bierze sie duze zakupy to sie nie zauwazy
20zl wiecej
 
reklama
wszedzie oszukuja ile sie da, wychodzi na to ze trzeba patrzec, licza na to ze ja bierze sie duze zakupy to sie nie zauwazy
20zl wiecej

ja zauwazylam pofakcie....
raz dalam sie oszukac ale nastepnym razem nei sprobuja..
moja znajoma w biedrze zrobili tak samo..
nie wiem moze to ich taktyka na pokrywanie manka!!!!
asle odechce im sie jak przy ludziach wstyd im zrobie!
 
Witam :)
My całą noc nie spaliśmy bo moja mała miała dzisiaj jakieś odchyły w nocy i nie chciała spać ...
Martucha wyślesz mi co po kolei jadłaś ? ja kiedyś czytałam o Dukanie ale nie wiem jak to zacząć i jakoś nie rozumiem :p cholercia i chyba musiałabym przestać dawać cyca co ?? no ale jak daję tylko w nocy to chyba nie ma różnicy :/
 
mi kiedys w biedronce 2 razy policzyla kakao a zobaczylam dopiero w domu i sie juz nie wracalam ale jak by mi wiecej tak naliczyla to bym zrobila dym
 
no widze ze biedronka góra. chyba maja odgórny przykaz podwojnego nabijania! tymbardziej mam motywacje by zrobic tam zadymke.

madziarena to ja ci wspolczuje.

Aaaaaaaaaa zapomnialam sie pochwalic:D
Julak dzis pierwsza noc spedzila w swoim łozku:D
tak bardzo sie ucieszyla jak jej M wstawil lozko i jak poscielilam to od razu na nie weszla i zaczela biegac po calym rzucac sie smiac:D
jest bardzo zadowlona i spi ladnie. nie wychodzi nie ucieka:)
 
No to Daffi fajnie, że Julka śpi sama i miejmy nadzieję, że tak zostanie każde dziecko jest inne :-) co do Biedronki to My często tam jeździmy i widzę, że muszę się pilnować bo póki co na szczęście Mi jeszcze nic 2 razy tam nie naliczyli i ich szczęście ;-) bo by się tam działo nie mało hihi
Mi synek dziś dał pospać do 9.30 aż w szoku byłam jak się obudziłam i spojrzałam na zegarek :-)
Hmmm Mi synek właśnie dorwał lakier do paznokci i wymalował sobie rączki nie wiem jakim cudem go odkręcił .. :confused: usz ....
Normalnie zaraz wyjdę z siebie i stanę obok ... :angry: wszystko łobuz Mi z lodówki wyciąga ...
Wybrała bym się na spacerek ale wiatr wieje a Wojtek zasmarkany, kaszel Go meczy więc nie będę ryzykować ale w domu też Mi się siedzieć nie chce samej jak któraś chętna to zapraszam na kawkę :-) :-)
 
dziewczyny to ja dzisiaj pospalam jak wasze szkraby hehe
wyprawilam mezusia i polozylam sie bo pol nocy nie spalam tak midalo ucho do wiwatu:dry: i wstalam o 9
 
już troszkę ogarnęłam łazienkę czyli najgorsze za mną, teraz "tylko" reszta;-)

kurcze ale numery z tą biedronką:no: ja tam rzadko biorę i nie sprawdzam paragonów a widzę że muszę zacząć:dry: dobrze że chociaż wczoraj z netto wzięłam bo muszę z tą wagą podjechać i wymienić...

a co do bankomatów i płacenia kartą zawsze warto brać kwitki bo mi kiedyś odrzuciło transakcję w rossmanie dwa razy, w końcu zapłaciłam gotówką a tu po paru dniach sprawdzam i trzy razy zapłaciłam za te produkty bo jednak poszła kasa z karty:wściekła/y: dobrze ze miałam te paragony że odrzucona transakcja to zwrócili kasiore.

Madziarena zaraz ci wyślę ale wydaję mi się że jak karmisz nawet tylko w nocy nie powinnaś stosować tej dietki:no: tam nie ma tłuszczów i cukru a to potrzebne dziecku..tak mi się wydaje ale możesz skonsultować z lekarzem:tak:
 
reklama
hej. wrocilam ze szkoly rodzenia, ale nie bylo dzis zajec tylko spotkanie organizacyjne. cholera nie oplacalo mi sie jechac po 30 km w kazda stroooone...brrrr. strata kasiury. Prawie jka w bankomacie.
pozdrowienia
 
Do góry