reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

to ty niskociśnieniowiec jestes ale kawe wypiejsz i wroci do normy :-) a wiesz co różnie jak mam zamówienie to robie specjalnie a tak po znajomych na blogu masz gdzie mam wystawione
 
reklama
Hej
Myślałam że ja jestem niskociśnieniowcem ale moje ciśnienie w granicach 100/70 to przy Tobie Atagata rewelacyjne:-) Moje dzieci już spore bo mają, uwaga : 19 lat córka, 16 lat pasierbica i 14 lat syn. Byłam bardzo młodą mamą, potem młodą mamą a teraz będę dojrzałą mamą przed 40:-D:-D:-D
 
Hej...
w koncu siadlam bo to obiad robilam , potem wymyslilam ciasto , wyjscie z psem i teraz relax ;-);-)
fajne powietrze dzis u mnie po deszczu :tak:

witam nowa mamuske 78 :-):-) to rzeczywiscie masz juz spore dzieci :tak:
mozna powiedziec ze odchowane i teraz bedzie znow maluszek ale za to bedziesz miala sporo rak do pomocy ;-)
 
owca u nas pochmurno i wiaterek przyjemny:-)
mamuska sadzac po niku to cyferki zapewne rocznik wiec jestes ode mnie rok starsza:-D ja mam 15 i 10 letnie corki
marzenka i jak sandaly kupione, upatrzylas cos?
 
Hejka laseczki :-)
Moje dziecioki wreszcie śpią :-) Oski usnął szybciutko ale Kacprowi jeszcze Harrego Potterra czytalam bo ma teraz faze na to :baffled:

Widzę że nowe koleżanki dołączyły:-) Bardzo się cieszę, witamy Angelina123 i mamuśka78 :-)

Marzenka - u nas dzis kolo 20 byla mala burzai padalo..mam dosc upałów bo mały drażliwy :baffled:

Atagata - zdrówka dla córci :tak: ps.ja tez niedługo sobie uszyję stanik z reklamowek hihi :-D:szok: mimo ze nie karmie cycem a jednak...siet siet siet :szok: A cisnienie rzeczywiscie male, ja w ciazy pilam sobie kawke :tak: bo tez jestem niskociśnieniowiec :-D

Ciacho - ja tez wole jednoczęsciowe :cool2:

Owca - materac z dziurą :-D bueheheeh :-D Mi dzis tez menzu truskawek naprzywoził :tak:

Własnie delektuje sie piwkiem z soczkiem... :-D

A Wy co porabiacie? :-)
 
Dziendobry :-)

W koncu chlodniej :tak: Maz w pracy, Kapik w szkole a my sie byczymy :-D

Oskar robi postępy, przekręca się w lozeczku tak ze lezy w poprzek i to niewiadomo kiedy :szok:

Milego dnia kochane:tak:
 
reklama
dzien dobry
agnis masz racje chlodniej ale chociaz te 25 mogloby byc:tak:taka idealna temperatura:-) a ja bym nosila dwuczęściowe stroja gdbym szczuplejsza byla ale coz...
angelina truskawki sa mniam mniam musze dzisiaj kupic bo mezu i mloda lubia ze smietana:-D
 
Do góry