reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Hej.
2 dni mnie na forum nie było :szok:
Ale jakoś nie miałam "weny" do pisania. Poza tym ciągle coś w domu, na glowie ten remont ktory ma byc niedługo, dziś to wogole cały dzien prawie poza domem byłam.

Mam nadzieje ze u Was wszystko dobrze, duzo zdrówka ;-)

Pozdrawiam ;-)
 
reklama
Bry...jade do pracy i marzne. Ubralam krotki rekaw i klapki i zimno mi. Cos sie chmurzy chyba bedzie padac. Jest 21 st.
 
Cześć kobietki. Nie odzywałam się bo w poniedziałek córę mi zabrali do szpitala i siedziałam z nią tam. Ale dobre wieści - już dziś ją wypisują:) miała podejrzenie zapalenia wyrostka. Jadę zaraz do niej:)
Buziaki - odezwę się później.
Ps - od wczoraj umieram na ból głowy. A tu ciąża i żadnych prochów prócz sporadycznie paracetamolu nie można. Znacie jakieś sprawdzone, naturalne metody?
 
Ale sie rozpadalo zmokne jak kura pewnie wrr...atagata dobrze ze cora wraca do domu a na bole nic nie pomoge. Angelina co tam u ciebie ? Ja dzis chyba zrobie jakies ciasto z truskawkami bo znow miske wczoraj zerwalismy. Ciacho a ty gdzie sie wloczysz ?
 
Cześć kobietki :)
Jeśli można chciałabym się dołączyć do forum:-) Za dwa miesiące po raz trzeci zostanę mamą, chociaż dzieci będę miała 4 (córka z pierwszego małżeństwa męża:-D). Mieszkam w Gorzowie. Od niedawna na L4 więc zaczęłam szukać jakiś przyjaznych dusz. Wcześniej trochę podczytywałam forum dziewczyn w tym samym miesiącu ciąży ale za nimi nie nadążam, poza tym ostatnio bardzo tragiczne informacje u nich i nie mam na to zbyt dużo siły.

Pozdrawiam ciepło:-)
 
dzien dobry
owca a no włóczę się po domu:-D u nas dzisiaj piękna pogoda i znowu ciepla ale od jutra chłodno:dry:
atagata zdrowka dla córy i dobrze ze juz lepiej a na bol glowy nie pomoge mnie wczoraj 5 godzin trzymal bol glowy nawet tabs nie pomogl:baffled: ale tak mnie ścielo ze nie kontaktowałam
angelina witaj:-)
i witam nowa forumowicze, mamuska to gromadka niezla, atagata tez z 3 w ciazy wiec mozecie sobie grabki podac:tak:
u nas spokojnie więc zapraszamy na stałe :-)
 
no już w domciu. Córa cała i zdrowa - znaczy się nie pocieli jej:)
Witajcie Angelina123 i Mamuśka78 - w jakim wieku masz pociechy?

Co do mojego bólu głowy - zmierzyłam sobie ciśnienie i mam 88/47 więc nie dziwota że głowa pęka. Aż dziw że nigdzie nie zemdlałam. Nawet się zdziwiłam bo dość ostro pokłóciłam się z moim ex-żonem i chyba powinno mi skoczyć -hehehe... No, ale teraz piję sobie mocną kawkę i zaraz powinno pomóc...
Angelina - ja mieszkam na Twoim osiedlu, ale już nie za długo:)

Jeśli chodzi o stroje kąpielowe to na biust sobie chyba uszyję z reklamówek taaaakie wielkie teraz mam. Masakra jakaś. Tylko mój luby ma uciechę :-D
 
atagata dziwne ze w ogole funkcjonujesz z takim cisnieniem ale w sumie nie powinna cie bolec glowa
mi to dzieciaki podnosza cisnienie:-D to fajnie ze corka nie pokrojona:-) ach faceci im to pasi ze takie wielkie moj tez nie ma na co narzekac bo mam cos nosic w cyckonoszu :-D:-D:-D
 
reklama
hehehe.... no tak-faceci:) Ja generalnie niskie ciśnienie mam. zazwyczaj ok 95/60. Raz jak za mocno spadło to w sklepie zemdlałam :/ boli głowa - no i ta pogoda - myślę że to jedno z drugim i tyle. Przejdzie. Czasem wzrasta do 160/90 i też nie jest dobrze. Muszę kontrolować niestety - a przez ostatnie tygodnie było ok, więc odpuściłam/zapomniałam/zaniedbałam. Nie wiem.
Ciasteczko - biżu robisz na zamówienie czy sprzedajesz w jakiś sposób?
 
Do góry