reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca linia Sierpnióweczek - BEZ KOMENTARZY

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Od Nektarynki sprzed chwili:
"po 9 urodził się Kacperek. 3 kg i 53 cm ładniutkie włoski:) ja jestem zmęczona i śpiąca"
 
reklama
Napisałam do Pajki jak się czują (12:00)
Sebuś ładnie ciągnie cyca ale ma wysoką leukocytoze i zostajemy jeszcze w szpitalu. Noce przesypia całe na moim brzuchu jest super.
 
Wiadomość od fiuufiuu (dzisiaj 9:51):

W sobotę wychodzimy! Jak sytuacja na bb jestem ciekawa? Lulek jest typem nerwusa, który wszystko musi mieć tu i teraz. Daje mi mocno w kość ale i tak go kocham ;-)



Zdałam jej relację co u nas :-)
 
Wieści od Eschenbach z dzisiaj :-)
Wczoraj odszedł jej czop, noc i poranek z bardzo nieregularnymi skurczami. W końcu zdecydowała pojechać do szpitala, bo zaczęła mocniej plamić krwią (wcześniej był śluz podbarwiony krwią).
Teraz jest po badaniu przez lekarza - zatrzymali ją na oddziale ze względu na skurcze. Czeka na KTG po którym coś więcej będzie wiedzieć.
No to czekamy na małą księżniczkę :-)
 
sms od Esch sprzed chwili :-)
Leżę sobie na ginekologii i czekam na regularne skurcze (na razie co 8 do 20 min) Na KTG skurcze dochodziły do 80. Rozwarcie przy przyjęciu 2cm.

napisałam, że mam nadzieję, że przez noc już urodzi (bo jutro będę w tym samym szpitalu na ktg) i je zobacze.

odp: Nie łudziłabym się, że będzie tak dobrze...
 
A oto skrót informacji od Esch z godziny 8 rano :-)

Od 5 rano jest już na porodówce, aktualnie skurcze co 4 min, rozwarcie marne na 5cm, horror ;-)... ale za to personel extra!!!! :-D
 
Niuunia nadal w dwupaku, zrobili jej jakieś badanie rurką, że jej prawie gardłem wyszła:/ czeka, bo nie wiedzą czy to wody...
 
Lekarze naszą Niuunię "obracają" wte i wewte, 5 godzin sie zastanawiali czy to wody, i nadal nie wiedzą:szok: papierkiem ją badali... ktg bez skurczy... mają zagwozdkę... :-D nudzi jej się, pobolewa ją co nie co, ale akcji brak:dry:
 
Od Esch z dzisiaj godz. 06:35:
"Jestem po cc."

Napisałam, że wiem co to znaczy być po cc, jednak jej maluszek jest już na świecie. Pogratulowałam.
Poprosiłam także, że jak będzie miała więcej sił, to niech napisze jak malutka :)
 
reklama
Info od bogusi 007 z wczoraj z godz. 20.58 Hej. dzis urodziła się Agatka o godz. 00.23 przez CC. Waży3490 ma 54 cm i dostala 10 pkt. Ogółem rodziłam caly czas normalnie, ale okazało się, że mała nie chce wejsc w kanał rodny, a ja nie wyrabiałam z bólu tak więc cesarka. Teraz powoli dochodze do siebie. Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry