reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca linia Październikówek - BEZ KOMENTARZY

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Napisałam do Ewy, że wszystkie ją ściskamy

Odpisała:

"Nic nie spałam, jestem nieprzytomna:) ale jest wszystko okej."
 
reklama
sms od Dobranocki - z przed chwili:

Oksytocyna nic nie dała. Wracam na górę, na oddział. Kolejna próba w niedzielę. Wychodzi na to że całą dobę bez jedzenia męczyłam się na darmo... Masakra. :-(
 
wiktorek kajetan ur. 22.09 w 38 tc.
zgubiłam w szpitalu 10 kg. sama nie mogłam uwierzyć !
w końcówce ważyłam 72 kg., a obecnie 61.
generalnie wychodzi że w boczki weszło 5 kg.
czuję się leciutko, jednak brzuszek jeszcze sterczy:-)dzisiaj wracałam metrem po zdjeciu szwów i chłopak mi ustąpił miejsce:-)
celulitu i rozstępów brak:-)
a w ciąży było trochę.
 
Dziewczynki sms od Margeritty:(nie podpisała sie ale myślę ,ze to ona:))))


Patryk urodzony dziś o 17:30. 3600, zdrowy śliczny i bardzo go kocham. Ledwo żyje, ale jestem szczęsliwa
 
Sms od Margeritty 9:54

Miałam dużą utratę krwi podczas porodu i jestem na kroplówkach, jak wyniki sie niepoprawną to beda mi przetaczać krew.Zmęczona ,ale przeszczesliwa.Patryk to maly aniolek nie płacze,tylko by spal, dostal 10pkt. mierzy 57cm i jest kochany. Pozdr dla bb.Poród jest si mogę mieć więcej dzieci. Margeritta.


Napisałam ze gratulujemy ,pozdrawiamy zazdrościmy szczęścia:)
 
ja ze szpitala sie chwale:) mozliwe ze juz jutro wyjdziemy:)

"1 Padziernika 2010 o godzinie 3:34 Urodzia sie Dobrusia Maria.Mala ma cale 3300g/52cm.Jest SLICZNA......porod szybki 1 skurcze ok.1:30 w nocy....Pozdrawiam....."
 
sms od Dobranocki:

Dziś o godz 17.45 przyszło na świat 3 kilo zdrowej Justyny ograniczone w 52 cm krzyczącego ciała. Rodzice idą wreszcie spać i gorąco pozdrawiają
 
Szymek urodzil sie w czwartek 0 11.34 rano 30 wrzesnia, cc przebiegla bez problemow, dostal 10 pkt Apgar, waga 3830 gr, 51 cm, jest cudny, uwielbia spac, z jedzeniem roznie,ale dajemy rade, pozdrawiam i gratulauje kolejnym rozpakowanym mamusiom, dzis popoludniu wyszlismy ze szpitala do domku :)
 
reklama
Melduję posłusznie, że 02.10.2010 o godzinie 0.55 na świat przyszła nasza córeczka Lilianna, waga 3720, 56 cm, poród naturalny, 10 punktów.
A dziś już w domku jesteśmy:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

E
Odpowiedzi
194
Wyświetleń
38 tys
Ewcia_822
E
Do góry