reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca linia Październikówek - BEZ KOMENTARZY

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
sms od Dobranocki z 9.26

Właśnie podpieli mi OTC czyli ten test oxytocynowy. Chyba ze względu na to że nie mam skurczy a łożysko kicha. I wszyscy się śmieją z mojego małego brzucha...

Macie wszystkie pozdrowienia :-)
 
Sms z wczoraj z 22:13

Hej. Kto się dziś rozpakował? Te pieprzone agrafy i szwy mnie dobijają. Dziś cała ekipa co mi cc roili odwiedzili mnie w 9 osób. W szoku ze z Leane popieprzam na własnych nogach po korytarzu . Małą za to jest tak piękna że napatrzeć się nie możemy z mężem
 
sms od DZIULKI z 10:55

No ja się pochwalę od wczoraj mam mleko! Mała ssie aż huczy a pierdzi że szok. Gratulacje dla mamuś kolejnych!
 
Dziewczyny, jestem z powrotem w domu, nadal w dwupaku. Pojutrze (w piątek 1.10) idę do szpitala na KTG i USG i albo wtedy, albo w poniedziałek idę na wywoływanie porodu. Chyba że Olek wcześniej się urodzi sam. Na razie mu się nie chce :/
 
sms od Dziulki

To znowu ja. Jak mi brakuje kompa! Podobno wychodzę w piatek wieczór albo w sobote rano. Dziś wzięłam mała pokazać mojej grupie w szkole rodzenia, to wszyscy w szkoku ze ja już po,a na widok Leane laski kwiczały. Jaja są jak zmieniam pieluche, bo się drze a jak tatuś zmienia to nic nie gada. Skubana.
 
SMS od Alicji z Krainy Czarów z 16:31

"O 15:25 przez CC przyszła na świat moja mała Izabela :) 2800 g miłości"
 
sms od Dobranocki z 17.40

U mnie nadal zero skurczy. Jutro rano wyrok co ze mną będzie: czy czekam do skutku czy może jednak oksy i koniec męki. Wolę tę drugą opcję bo wydaje mi się bezpieczniejsza... Buziaki!
 
Sms od sparrowkot:

O 23 odeszły mi wody, o 3.15 urodziłam. Wanessa waży 3820,ma 59cm(ale wchodzi w ubranka 56:)),dostała 8pkt. Bol mnie krocze,ale jest ok!!!!
 
reklama
sms od Dobranocki z 14.45

News! Niedawno wpadł do mnie na chwile ordynator i zapisał mi na jutro w kartę taki żel na rozwarcie. Jest szansa że urodzę jutro.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

E
Odpowiedzi
194
Wyświetleń
38 tys
Ewcia_822
E
Do góry