reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca linia Październikówek - BEZ KOMENTARZY

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
sms od Margeritty:
Dostałam krew i czuje sie po niej jak po naładowaniu bateryjki.Jutro nas wypisują, chcieli dziś,ale mały słabo je-spi na cycu. Mamy nowe rozpakowane? pozdr margeri
 
reklama
sms od stripMymind z 16:36 (przespałam:p)

"Hej tu stripmymind. Urodziłam przed 13. O 2.40 obudził mnie skurcz.Pojechałam z mamą i teściową do szpitala. Do 7cm szło błyskawicznie. Żarty, pełen luz, wanna dwa razy. Ale do 10cm dłużej. Ok 10.40 drugi okres porodu, ale półtorej h męczarni nie chciał wyjść. Miał mieć 3,5 kilo. Ale parte nic nie dawały.Po 12 decyzja o cesarce. Okazało sie, ze mały ma ... 4,5 kg i za chiny bym go nie wypchnęła z moją mikrą posturą. Odczułam mega ulgę po znieczuleniu ale doswiadczenie masakryczne w sumie sn 10h i cesarkę przeżyłam. Ale Wojtuś zdrowiutki i piękny! Rana zaczyna ciągnąć. pozdrawiam wszystkie bb."

normalnie elaborat:D:D:D:D:D GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!

I z 19.20:
"Rana ciągnie"
 
Sms od Emiliab:
jutro bede miała cesarkę. Mimo tego,że skurcze jakieś były ale szyjka długa i nadal zamknięta.Tak więc mąż będzie miał prezent imieninowy:). Buziaki dla wszystkich. A ktoś sie jeszcze rozpakował?
 
stripMymind z 11:07

"Hej. Melduję że już rozruszana po cesarce pierwsze wstawanie makabra. ja ok. ale mały crp 50 prawdopodobnie płucka. Antybiotyk dostanie. Bo mi na +gbs nie dali"

Napisałam, że przecież mieli na to czas, więc dlaczego? i że pozdrawiamy
"Pozdrawiam ciotki bb. A z gbs to ja mam uczulenie na wszystko prawie na antybiotyki ampicylina penicylina. No teraz już pozostaje liczyc że mu pomogą. Buziaki"

więc odpisałam że nasze magiczne kciukasy im pomogą!!!!!!!!!!!!!!
 
SMS od Malej_mi:

"My nadal w szpitalu. Mielismy wyjść dzisiaj ale wynik CRP jest jeszcze odrobinke ponad norme i zamiast 5 dni antybiotyku to musi dostać dzis jeszcze. Jutro z rana znowu badanie i pediatra mówil ze powinniśmy wyjść. Ja mam chyba tego baby blueas, bo potrafie ryczec i ryczec. malutki przybiera na wadze, robi cudne kupki i pije moje mleczko. Dzis mam potok mleka, bola piersi i nie wiem co robic a tutaj nikt nie pomoże...
Która tuli tez juz swoje dzieciatko? Pozdrawiam was wszystkie!"


Napisałam kto nowy rozpkaowany i ze pozdrawiamy.
 
SMS od Maldein:

„U mnie nie jest dobrze. Mały miał usg główki i okazało się że miał wylew dokomorowy. Jestem załamana tym wszystkim. W piątek usg kontrolne czy wylew się wchłania. Jego ojciec już się nim nacieszył i powiedział straszne słowa, że lepiej byłoby gdyby on umarł. Chciałabym być silna dla małego ale nie potrafie póki co. Pozdrawiam.”
 
napisałam do emililab z zapytaniem jak nastawienie, a ona:
Nastawiona jestem pozytywnie. Właśnie mam ktg i oczywiście skurcze na poziomie 10 procent. Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn:)
 
sms od Emililab:
Hej. Franek jest juz na świecie. Waży 3020 ma 54cm. Dostał 10pkt.. Buziaki
 
reklama
Dostałam fotkę chyba nowego malucha, niestety nie wiem od kogo (mam czuja, że to Sylwia_ZG), jak tylko potwierdzę, napiszę, kto został nową mamusią.

Miałam nosa, to Sylwia dziś urodziła ;-)

Z info od Sylwii:
Ala urodziła się błyskawicą o 9h25 w domu!!!

Waga 3800, 57 cm, 10pkt. Teraz odpoczywają w szpitalu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

E
Odpowiedzi
194
Wyświetleń
38 tys
Ewcia_822
E
Do góry