reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

głaszczę brzuszek i ...nadajemy imiona dla naszych maluszków :)

reklama
Zazdroszcze wybranych imionek, u nas pewnie sie w USC okaze, bo nadal sie dogadac nie mozemy... :( Nie to co z Oliwka.....
 
a u nas najprawdopodobniej będzie mały Jaś - zrobimy trochę konkurencji mojemu męzowi, bo chociaż on jest Jacek, to właśnie Jasiek na niego wołam :tak:
 
A u nas długo toczylismy batalie jak nazwac przyszlego potomka. Doszlismy w końcu do consensusu, że będzie Karolina po czym na USG w 19 tygodniu okazalo się, że jednak bedzie synek i roboczo Karol zostanie już na zawsze.:) choć po drodze rozważaliśmy jeszcze Bartosza i Jeremiego.
 
jak bylam w ciazy, to napotkalam gdzies w starym kalendarzu na imie Julianna... ale zrobil sie wysyp tych Julii i postanowilam, mimo ze imie tylko podobne, a nie identyczne, nie nadawac go coreczce
 
reklama
U nas też była walka o imię, jak miała być córka to Zofia, to było postanowione, ale chłopak, masakra ja chciałam Aleksandra, a mój mąż wymyślił sobie Czesia, Rysia albo Władka, myślałam że zawału dostanę. Z Władka zrezygnował ale długo upierał się na Czesiu, jak to słyszałam, to wyobrażałam sobie jak odbieram małego z przedszkola i kolega przedstawia go swojej mamie "mamo to mój kolega Czesiu" a co mama widzi "Dzień dobry nazywam się Czesiu" :confused: nie mam kawałka czaszki. Rysiu też odpadł. Na szczęście jak wiedzieliśmy już że będzie chłopak to dzięki mojej upierdliwości mężu dał się namówić na inne imię. Przewertowaliśmy internet w szeż i zdłuż i w końcu wybraliśmy - będzie Witek (Wit):-) Wiem dziwnie też się kojaży ale trudno.
 
Do góry