reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie marcowe mamy i ich dzieciaczki??????

URL]


sprawdzam
 
reklama
ufffffffff
udało się!!!!!!! Hura

A to moja martusia urodzona 26.03.


W tym roku nie planujemu wyjazdu na wakacje. Chyba ze może na pare dni do Złotego Stoku. Ale za rok napewno pojedziemy nad morze!!
 
My owszem planujemy wakacje ale jakies góry. Morze odpada z takim maluchem. Jeszcze sie nie rozgladałam-jednak cos taniego szukac bedziemy i fajnego.

Super kryszyna ma czuprynke - mój prawie wszystko wyrarł.


To była minka po kapieli - chyba chciał pluskac sie dalej :)
resizeofimg8669kopia7jj.jpg
 
Cześć!
A my jesteśmy tutaj:  https://www.babyboom.pl/forum/index.php/topic,2575.0.html
Z mojej córci robi się poważna kobita -  i wzrostem i wagowo. Rozpoczął się etap ślinienia się i łapania zabawek - to co lekkie zaraz wędruje do buzi. Poza tym jest dla mnie najcudowniejszą istotką na świecie, grzeczną i pogodną. I oby tak dalej. We wtorek mamy szczepienie, więc będę wiedziała ile Laura waży dokładnie, bo w. urodzeniowa to 3400, 4 tygodniowa - 4500, a 7 tygodniowa - 5270 - tylko i wyłącznie na cycuniu.
Ziu ta - Twoje bliźniaki są fantastic - bombastic! Nie wiem jak Ty dajesz radę?!
Przystojniak Gosia z Twojego synusia, a i z Martusi Domci super laska!
Pozdrawiamy resztę marcowych maluchów i dla nich wszystkich tysiące buziaczków!
l1resize1ti.jpg
 
martusia30ie.jpg


Wasze bobaski są też SUPEROWE. A Laura to faktycznie fajowa kobietka taka duża moja Marta przy niej taka malutka. Bliżniaki też genialni. Ale ten jeden to też wyrośnięty- fajnie. Pozdrowionka dziewczyny
:laugh:
 
reklama
hej kobiałki!

Marta grzechu warta ;D, Kati extra laska z Laury a Gośki mały nieźle salutuje ;D ;D ;D

mówicie ze na tym malutkim zdjeciu widac różnice???? to zobaczcie teraz, filip przytył przez m-c 2 kilosy i o tyle jest cięższy od braciszka. Kacperek do tej pory mało je i dużo ulewa.

e7d3767c1dad3ec71d8ed00eebf31d97-857731.jpg

 
Do góry