reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdy niemowlak nie chce jeść

Nutriton dodaje do miesznki około 2,5 tygodnia i jest efekt super dzisiaj zadarzyło mu się ulać pierwszy raz od 1,5 tygodnia ale z winy męża bo bujał go po karmieniu w leżaczku:-D
 
reklama
No to super, bo ja to podaję dopiero drugi dzień i faktycznie moja Młoda na razie nie ulała...ale tak się zastanawiałam czy moja radość nie jest przedwczesna;-)
 
Julia masz racje on chyba faktycznie woli coś konkretnego. Dobrze że, chociaż je w nocy dwa razy to nadrobi trochę mleka. Dzis zjadł rano o 5, do 11 nawet nie dał sie tykać żeby mleko mu dać, nie wiem juz co mu dawać. Potem zjadł zupkę, popołudniu deserek, mleko dopiero wieczorem ale wtedy około 270 ml.Teraz próbuję troch mleka, ale niestety nie chce:-(
 
Ewka, powiem Ci na pocieszenie, że ten Twój Filipek wcale tak mało tego mleczka nie wypija:-). Mojej siostry córcia (bezproblemowe dziecko:szok:), ma 14 m-cy i dwa razy dziennie pije mleczko tylko po 250 ml:tak:, no oprócz tego zupke, czy cos z normalnego obiadu, i kaszka:tak:
 
Różyczka no to mnie pocieszyłaś, bo już myślałam że tego mleka jest mało, ale twoja siostrzenica wypija 500 ml i kaszka w której tez jest mleko. Ale czasami sa dni że jak zje rano 90 mleko to dopiero popołudniu, ale nie chce to zje deserek, i dopiero mleko wieczorem, ale pociesza mnie to że je w nocy. Oczywiście jeszcze zupka, i herbatka do popicia. Ale mleko przecież jest im potrzebne, on jest jeszcze mały, jaj juz sama nie wiem. :no::no: Ogólnie wszyscy mówią że je mało, ale z wagi nie spada, jak nie chce nie wciskam.
 
Cześć dziewczyny:-)
Ale upał, a jutro jeszcze gorzej. Gdzie się podziewacie. Jak te upały znoszą wasze maluszki?
 
Julia no to współczuję, mam nadzieję że szybko wyzdrowieje, jeszcze te upały, my źle znosimy a co dopiero dzieci, fajnie jak jest ciepło, ale nie aż tak. Pozdrawiam:-)
 
Julia no to współczuję, mam nadzieję że szybko wyzdrowieje, jeszcze te upały, my źle znosimy a co dopiero dzieci, fajnie jak jest ciepło, ale nie aż tak. Pozdrawiam:-)


Ja też:tak: i do tego uczulony na słońce:-( nawet ie wiem czym go posmarowac żeby było dobrze:baffled:

A dzisiejsza waga Natanusia to 6160:-D tylko pic pomiędzy mieszankami by mu się jeszcze przydało no chociasz troche:baffled:
 
reklama
Julia waga imponująca:-), najważniejsze że przybiera. Filip ma prawie 8 miesięcy i waży 8 kg tak mniej więcej, bo na badania bilansowe idziemy za miesiąc. Z jedzeniem róznie choć ostatnio nie najgorzej, zupki coś tam dziubnie, ale jak się go usypia to zje mleko, a wiem że wieczorem i w nocy nadrabia, ale dużo pije. Powiem ci że sama nie wiedziałam, co mu kupić ochronnego na słońce, kupiłam krem Linomag SPF 30, ani raz go nie spaliło, a na słońcu jest dużo, ale źle się go rozprowadza, choć muszę przyznać że, skuteczny.:tak:
 
Do góry