reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdy niemowlak nie chce jeść

reklama
Jak sie urodził to ważył 2950, przybierał ponad kilogram na miesiąc, jak miał 3,5 miesiąca to ważył 6060, i potem juz przybierał mniej miesięcznie, ale nigdy nie spadał z wagi, jest drobnej budowy, ja zresztą też, więc podał się na mnie. Sam jestem ciekawa ile waży, zobaczymy na bilansie.
 
Cześć dziewczyny!! Och ,a my to mamy urwanie głowy z tym naszym Karolkiem..tak ciężko go nakarmic mlekiem..nie wiem czy to te upały czy co..:-(. Ale podaję już malemu za to inne rzeczy..zupke jarzynową dalam (bez mleczka), marcheweczkę z ziemniakami, kleik ryzowy, jabluszko, morele, bananka zjadl ze smakiem. fakt, że niewiele bo zaledwie po 3 łyżeczki tego zje, ale zawsze coś..a mleczko roznie pije-wypije, ale co sie trzeba napracowac przy tym..:baffled:. Ciekawe ile bedzie ważył. Ostatnio mial 6200 gr, jak urodzil się mial 3000 gr. Julia a Twoj ile miał jak się urodzil?:-)
 
No to ładną mial wage urodzeniową:-). Mały mi strajkuje z piciem mleka..masakra. Wypluwa smoczek, ale za to gruszkę ze słoiczka wtrąbił pół sloiczka:-), tak samo marchewkę z ziemniaczkiem:-) Już widzę, że "mleczniak" z niego nie będzie: kaszki "be", kleiki "be", mleczko duże "BE" :), ale za to owoce i jarzynki..haha
 
Ostatnia edycja:
Różyczka no to nie źle, przynajmniej je inne rzeczy, nie przejmuj się jak są upały to normalne że dzieci nie jedzą , najważniejsze żeby piły. Dziś Filip nawet zupy nie tknął, mleko przed drzemkami, herbatka, i deserek tyle.
Julia mam pytanie do ciebie, masz już starsze dziecko to może będziesz wiedzieć, od kiedy można dziecku dawać wodę mineralną niegazowaną smakową.
 
Ewka ja dawałam dosyć późno ze względu na alergie mojego synka, ale moja kuzynka i znajome mając zupełnie zdrowe dzieci bez alergii dawały już od około 1 roku a jedna moja kumpela jeszcze wcześniej i nic małej nie było:tak: zaczęła przygotowywać mleko bez przegotowywania wody jak miał około 6 miesięcy:szok: i tez nic dziecku nie było. Więc wg mnie Ty najlepiej wiesz kiedy i co podac dziecku żeby było ok:tak:
 
Tak się zastanawiam :sorry2: bo on teraz bardzo dużo pije, daje mu głównie herbatkę, ale czasem odmieniam daje też soczki ale nie gęste, nie chce mu zamulić żołądka, a woda zawsze zdrowsza, ale nie wiem czy już jest ten moment, oprócz wody dawałabym mu dalej herbatki, sama nie wiem, muszę jeszcze podpytać.
 
reklama
A czystą wode Ci pije?

No wiesz ja Ci napisze tak moje dzieci to i tak alergicy więc ja nie moge ich podawać ale gdyby byli zdrowi to niepodałabym tak małemu dziecku bo to jednak chemia w tych smakowych wodach:sorry::baffled: Ale każdy robi jak uważa:tak:
 
Do góry