reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdy niemowlak nie chce jeść

Hej Agus -odnosnie szczepionek-ja szczepiłam tymi płatnymi tzn 100 zł płąciłam za każdym razem-ale małemu tez nic sie kompletnie nie działo:szok:, może jakiś zbieg okoliczności dziwny, że u każdej takie problemy byly?
W ogóle Karolek jak dostał "pik" w nóżke to tylko zaplakał, a za 5 sekund juz miał buzię usmiechnietą:szok::-D, to samo mielismy przy pobieraniu krwi z paluszka haha.
Zaraz ide malego karmić:baffled:, już się "cieszę":szok:. Ale woczoraj mial fajny dzien z piciem-w nocy nic nie pił, a w ciagu dnia do 22-ej wypił 810 ml mleczka, oby dzis tez tak było...a jak u Ciebie?
 
reklama
a u nas ok. Malwa na kolacje zjadła kaszkę i poszła spać o 2 się obudziła i wciągnęła 150 ml mleka:-D nadrobiła bo cały dzień nie jadał tylko piła. Wstała o 8 i o 9 zjadła 120 ml mleka :-D:-D no i dużo pije bardzo dużo:-):-)
a no i wczoraj dałam jej chrupkę kukurydzianą - ale miała minkę.:-):-) dziś też dostałą troszkę
może dziąsła nie będą ją tak bolały i swędziały:-D:happy2:
 
a ja sie pokusiłam i dalam malemu skosztowac marchewki z jabluszkiem i wiesz co? Wlasnie chcialam sprawdzić czy potrafi jednak jeśc z łyżeczki..czy mu marchewka przedtem nie smakowala i sie okazało , ze z jabluszkiem mu smakuje i potrafi jesć:-). Ale dalam tylko dwie lyżeczki jak na poczatek:tak:
 
Poczekaj, to Twój maluch ma 5 miesięcy. dobrze zrozumiałam:-)
ja mojej samej marchewki nie daje, ale z jabłkiem bardzo jej smakuje, dostaje też jabłko z jagodami, z bananem i z brzoskwinią:-D:-D:-D
a łyżeczką bardzo lubi jeść - kaszy z butli nie zje. :no: tylko łyżeczką i to tak zasuwa, że głowa małą i tylko buzie otwiera i krzyczy "a":-):-):-):happy2::happy2::happy2: śmiesznie to wygląda:happy2:
 
haha ale to musi być niezła "krejzolka" z tej Twojej małej hehehehhehhe:-D.
A powiem Ci co karolek robi i jak nas "wyszkolił". Kiedys się czesto zachłystywał po piciu i miał kaszelek, my w te pędy biegliśmy wszyscy do niego i bralismy na rączki. Teraz jak lezy przez jakiś czas sam w pokoju to zaczyna " kasłać "na niby":-D, (bo to można rozpoznać kiedy ma prawdziwy kaszelek)my podlatujemy do niego a on śmieje się pełną buzią. I robi tak bardzo często, jak np nie chce pić mleczka, albo spać :-D, mały cwaniaczek:-D. Ale ubaw ma przy tym całkiem niezly bo za każdym razem się smieje,czasem bardzo głośno:tak:
 
ta dzieciaki to szybko się uczą.:-D:-D:-D małe wariatuńcie:happy2::happy2::happy2::happy2:
a moja robi tak, po kąpieli kaszka i odkładamy ją do łóżeczka czasami zaśnie od razu tak jak wczoraj a czasami walczy nawet do 2 godzin:-D:-D i wyciąga sobie dydola z buzi i krzycy, więc idę do niej a ona główka uniesiona i już dziubek otwarty - czeka na dydola dostaje go do buzi i zamyka oczka - niby bardzo senna, a po chwili patrzy na mnie i się śmieje:-D:-D:-D:happy2::happy2::happy2:. śmiech na sali

A jak dziś u was z jedzonkiem???
u nas dziś dobrze:-)
 
reklama
hej u nas spoko, może być normę mały wykonuje dziennie ta sama prawie hehe, wczoraj co prawda troszke mniej bo 710 ml, ale dziś w nocy znowu wypil 90 i rano 130 ml. o 10-tej bede znow karmic...A Ewka? U Filipka dwa zębulki wyszły..chyba wcześniej pisala w tym temacie nawet:-)
 
Do góry