reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria zdjecia nasze testy ciazowe i nasze brzuszki

ale fajne brzuszki :)
to moje z 17 tygodnia z Oliwą
IMG_0023.jpg

a tak wyglada na dzien dzisiejszy 10t6d
Zobacz załącznik 473912
 
reklama
Czarni to Ty juz obecnie masz taki jak w 17tc po raz pierwszy hehe ;) ale to pewnie nie robione zdj na czczo. a czujesz na wysokosci pepka juz macice czy to raczej brzuszek nie taki typowo ciazowy jeszcze?
 
Deszczyk śliczną miałaś piłeczkę:)

Gizmowa pięknie, lekko zaokrąglony brzunio.............

Czarni powaliłaś mnie na kolana, no piękny już ciążowy brzucholek..........nieźle:)
 
Dotka to mnie zaskoczyłaś pytaniem ;-) powiem ci że to moja druga ciąża ale jak wyczuć macice przez brzuch to ja nie mam pojęcia coś możesz więcej powiedzieć? Bo z tego co slyszalam do 12 tygodnia jej sie nie da wyczuć ale ja sie nie znam
 
Czarni ja tylko dotykalam kolezanek brzuchy ale juz w zaawansowanej ciazy to czulam jak pod mostkiem im sie konczy ;) to moja 1 ciaza wiec doswiadczenia nie mam, ale widze ze masz od dolu slicznie zaokraglony brzuszek, wiec za spojeniem lonowym moze juz powinnas cos czuc ;)
 
Dotka, macica jest jeszcze maleńka, brzuch nie zaokrągla się tylko od tego jak macica rośnie :) Brzuch moze pojawiać się już na samym początku, to zalezy od naszej budowy, nawet od genów. Wiadomo, że macica też ma wpływ, ale na wysokości pępka to ona będzie po 20 tygodniu :)
 
reklama
Dotka, macica jest jeszcze maleńka, brzuch nie zaokrągla się tylko od tego jak macica rośnie :) Brzuch moze pojawiać się już na samym początku, to zalezy od naszej budowy, nawet od genów. Wiadomo, że macica też ma wpływ, ale na wysokości pępka to ona będzie po 20 tygodniu :)

właśnie podobnie jak skłonność do rozstępów :(
 
Do góry