reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria zdjecia nasze testy ciazowe i nasze brzuszki

Kochane początek 11tc
2h70tfr.jpg
 
reklama
Też zamierzam zacząć robić od 11 tygodnia, więc jutro pierwsza fotka. :)

Milusia, to mamy start, czekamy na rozwinięcie brzuszka. :D Co ile będziesz robiła zdjęcia?
 
Ja będe robiła co tydzień na początku, a potem przy widocznych zmianach. :)
Tutaj np. mam zdjęcia z 11tc, 12tc i 13tc. Z synkiem oczywiście :) Już się nie moge doczekać jak będe porównywała. :p
A-ja-rosne-i-rosne_large.jpg
 

Załączniki

  • A-ja-rosne-i-rosne_large.jpg
    A-ja-rosne-i-rosne_large.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 827
Świetne brzuszki dziewczyny! Ja jeszcze nie robię zdjęć, bo brzuszek mam swój, a póki co jedynie podbrzusze mi się lekko zaokrągliło. Pewnie ciążowy brzuszek zasłoni tłuszczyk gdzieś koło 16 tygodnia i wtedy zrobię. I tak codziennie oglądam się w lustrze z każdej strony... Ale Wasze brzusie świetne są, a milusia szczupluteńka jak modeleczka. Twoje zdjęcie będzie mnie motywowało po ciąży do walki o figurę ;-)
 
Dzieki kochane za miłe komentarze....hihihi, na razie widzi tylko mój mąż to lekkie zaokrąglenie...

Gizmowa też jesteś szczupak.........a różnica u Ciebie była kolosalna w ciągu tygodnia u mnie naprawdę do 17 tc w ogóle nie było brzucha, w 17 tc był odrobinkę większy od obecnego..........więc warto cykać fotki częściej.....

Titylaya już niebawem i u Ciebie zaokrągli się brzunio, ale faktycznie tak koło 17 tc można dopiero wypatrywać typowo ciążowego....

Cluue piękne, subtelne uwypuklenie:)
 
reklama
Dobra, zdecydowalam sie, ze jednak zrobie zdjecie, wreszcie wygladam normalnie, a nie jakbym sie za duzo najadla ;-)

P1060778.JPG
7 tydzien
 
Do góry