reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria zdjecia nasze testy ciazowe i nasze brzuszki

reklama
Kobietki ja z zeszłej ciąży wrzucam fotki - 17ty i 20ty tydzień, a ten pierwszy to teścik o czułości 25 z 27 dnia cyklu - aktualny:)
20120423.jpg1338895923_930f997ded38ddfd9ca033408d0a45d2.jpgbrzuch 20 ty tydzień.jpg
 
Milusia to malutki brzuszek mialas, taki t smialo mozna ukrywac jesli sie nie chce dlugo wyjawiac swego stanu ;)
 
Dotka mam wrażenie, że teraz tak nie będzie:D:D:D
Wtedy chciałam mieć od razu bebzonik jak się patrzy, a teraz lepiej, żeby jeszcze posiedział troszkę bo wiadomo jak to na szkoleniach - pokątne patrzenie i myślenie "jest czy nie jest w ciąży?":D
 
no to moje z pierwszej ciazy 26tydz

536da488652e4ac9gen.jpg

19tydz

8b17ab8e6ead58eegen.jpg

Dodam, ze zaczynałam ciaze tomiałam 62cmw pasie a skonczyłam na 118cm:)

zobacymy teraz bo zaczynam od 90cm w pasie hihihi
 
Ostatnia edycja:
Milusia hehe przy drugiej chyba predzej wychodzi z tego co slyszalam, ale jak jest to nie wiem ;)
Mysiak jaka zadowolona :)
 
to racja, że prędzej. Ja pierwsze dziecko urodziłam w grudniu 2011 więc niespełna pół roku temu, a teraz już jestem w 10 tygodniu ciąży...mam wrażenie patrząc na zdjęcia, że mój brzuch jest teraz taki jak miałam wtedy gdzieś w 18 tygodniu!!! :szok: choć po ciąży bardzo szybko wróciłam do wagi sprzed ciąży. Ale może dlatego że skóra była jeszcze 'luźna' i macica szybciej się rozciąga, to dlatego tak jest... któraś z Was też tak ma? chyba, że to z obżarstwa tak mam
 
Milusia, ale miałas maleńki brzuszek, fakt, dla kogoś kto nie chce żeby było szybko widać - idealny! Pokaż z końcówki ciąży :)

Mysiak, ja zaczynałam z 65cm w pępku, a skończyłam z równymi 100cm. :)
Az jestem ciekawa jak wyglądał Twój na końcu, bo cm pokaźne! :D



To ja też pokażę :D


19 tydzień
19-tydzien_large.jpg
26 tdyzień:
Brzuszek-z-26tc_large.jpg

I 36 tydzień :)
36-tydzien-Tymusia_large.jpg


Przytyłam 13kg i miałam typową piłkę :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale mialyscie fajne brzuszki! Kurcze ja to i bez ciazy wygladalam jak w ciazy, to nie wiem co teraz bedzie, bo najlepiej by bylo zeby sie nie ujawnilo zbyt szybko, bo pracy szukam :no: . A z drugiej strony to marzy mi sie, zeby tez miec taki ladny brzuszek jak Wy mialyscie.
 
Do góry