reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GALERIA zdjęć naszych maluszków

reklama
Jasiu w łóżeczku już umie się podnieść i stać dłuższą chwilkę.Tylko że on nie zdaje sobie sprawy z niebezpieczeństwa i myśli, że jedną rączką może się trzymać a drugą łapać inne przedmioty. Problem w tym, że jak siedzi na ziemi to podraczkowuje do wszystkich przedmiotów w pokoju np. do krzesła czy szafy i też próbuje wstawać. Na chwilę nie mogę stracić go z oczu bo grozi to upadkiem.
 
Jasiu w łóżeczku już umie się podnieść i stać dłuższą chwilkę.Tylko że on nie zdaje sobie sprawy z niebezpieczeństwa i myśli, że jedną rączką może się trzymać a drugą łapać inne przedmioty. Problem w tym, że jak siedzi na ziemi to podraczkowuje do wszystkich przedmiotów w pokoju np. do krzesła czy szafy i też próbuje wstawać. Na chwilę nie mogę stracić go z oczu bo grozi to upadkiem.
U nas ten sam problem, nawet łóżeczko zabezpieczyliśmy. Taką wielką poduchą, bo się puszca i leci, a upilnowac nie jestem zawsze w stanie
 
wiecie co,mja mala tez sama stoi w łózeczkui potrafi nawet tak stac pol godziny:szok: naprawde,a siedziec to by chciala caly dzien,ja ja wklade,ale co z tego jak za chwile ona stoi albo siedzi spowrotem. przeciez dzieci w jej wieku powinny duzo jeszcze lezec a ta gapa mala nie chce..:no:
 
Same nasze dzieciaczki sobie krzywdy nie zrobią, Celinka tez albo siedzi, albo stoi. Ja mam na to sposób kłade kołdre na podłodze koło szafy, otwieram drzwi i wieszam zabawki, a ona leży i sie bawi. Drzwi są na tyle wysoko, że rzywdy jej nie zrobią
 
reklama
wiecie co,mja mala tez sama stoi w łózeczkui potrafi nawet tak stac pol godziny:szok: naprawde,a siedziec to by chciala caly dzien,ja ja wklade,ale co z tego jak za chwile ona stoi albo siedzi spowrotem. przeciez dzieci w jej wieku powinny duzo jeszcze lezec a ta gapa mala nie chce..:no:

Skoro sam siedzi i stoi to oznacza,ze jej kregoslup jest na to gotowy....jak chce to niech siedzi......moj Oli siedzi lub stoi tez ciagle.........ale robi to sam wiec jest ok
Nie martw sie...........skoro sma to potrafi krzywdy sobie nie zrobi
 
Do góry