reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
Ja dzisiaj zaczelam siodmy miesiac :-)

Tez ciesze sie, ze widac mi od jakiegos czasu brzuszek, obcy ludzie pytaja mnie o ciaze wiec wiem, ze niczego sobie ni ewmowilam :} hihi

A wszystkie Wasze brzuszki slodkie !
 
Witam,
tak sobie czytam , że sie cieszycie że wam brzuszki widac , mi sie wszyscy pytaja czy zaraz będę rodzic:szok::szok: bo taki duży a to dopiero za 2 i pół miesiaca :-p:-p, butów juz zapiac sama nie moge a skarpetki horror:eek:, ja bym sie cieszyła jakby był troche mniejszy.:-D:-D
 
Dziewczyny brzuszki rewelacyjne!! oj super mieszkanka mają te nasze maluszki:tak::-)
edix- hehe mi jest dziwnie w szkole rodzenia :-Djestem jedną z "młodszych" ciężarówek a brzuch mam w ścisłej czołówce największych:szok::-D Buty noszę tylko takie w które się wsuwa nogi, a skarpetki zakładam "od boku":-D
 
laseczki,wszystkie domki są piękne i naprawdę kobietki,wyglądacie wyjątkowo !! Ja dzisiaj zauważyłam,że nie dosunę ostatniej NAJWIĘKSZEJ kurtki :) a jak się schylam,to zaraz mam z pięty pod żebro...tak moja mała się buntuje :)
 
Dziewczyny wszystkie brzuszki śliczne!
A to my w 29 tygodniu przepraszam za jakość zdjęć ale robiłam je tel.

Justys85 piekna piłeczka!

Ale Super Bebzolki !!! :-D
a To ja wczoraj :)
Później zrobie zdjęcia samego bebzolka bo tu go tak średnio widać - ale w końcu widać po mnie że w ciaży jestem - do niedawno wyglądałam jak JOL:tak:

A to moj brzuszek w 28 tc:)

Roxeen, Achanika Wasz brzuszki malutkie ale piękniutkie!

Witam,
tak sobie czytam , że sie cieszycie że wam brzuszki widac , mi sie wszyscy pytaja czy zaraz będę rodzic:szok::szok: bo taki duży a to dopiero za 2 i pół miesiaca :-p:-p, butów juz zapiac sama nie moge a skarpetki horror:eek:, ja bym sie cieszyła jakby był troche mniejszy.:-D:-D

Edix ludzmi sie nie ma co przejmowac, a jesli chodzi o skarpetki i buty, to niestety takie uroki. Ja jeszcze wszystko robie sama, ale mysle ze za jakies 1,5mies, na koncowce 9go mies tez bede prosic meza o pomoc.
 
reklama
Ja dzisiaj zaczelam siodmy miesiac :-)

Tez ciesze sie, ze widac mi od jakiegos czasu brzuszek, obcy ludzie pytaja mnie o ciaze wiec wiem, ze niczego sobie ni ewmowilam :} hihi

Sylwkasz to widze ze tak jak u mnie, wreszcie widac i nawet ostatnio jak poszlam na szkole rodzenia to stierdzily dziewczyny ze nareszcie cos widac bo juz sie zastanawialy czy mam dziecko na plecach czy w jelitach:)
Ja za to zaczynam 8mies:))
Jeszcze 2 i witamy na swiecie maluszka:)ale sie ciesze, z tej okazji rozlozylizmy juz lozeczko.
 
Do góry