reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
Dziewczyny ale mi się te wasze brzuszki podobają- ja cały czas marudze mojemu, że chcę jesienną sesje zdjęciową z brzuszkiem, ale chyba jesień sie skończy zanim mój mąż będzie miał czas:-D Choć osobiście patrzec na siebie w lustro nie moge jaki się kawał kobity ze mnie zrobił - wszystkie kilogramy poszły mi chyba w ciało:wściekła/y:tylko brzuszek jest słodki, bo tam mieszka Misia, a reszta to szkoda słów, ale teraz najważniejsze są brzuszki, a reszta się nie liczy:-D
JoL: super - całkiem nieduży, więc jeszcze pewnie nieźle sobie skaczesz-mój juz mi zaczyna przeszkadzać przy schylaniu, choć paznokcie u stóp obcinam sama i nóżki też sobie sama golę bez większych problemów jeszcze:-D
Golanda: no widzę postęp - wyskakuje brzuszek powolutku!
Patrysia: ale dużą piłkę połknęłaś-synek ma gdzie nogi wyciągać!
Paulina: wow-super okrąglutki i niemały!
Pumpkin: bardzo zgrabniukie to twoje mieszkanko Poli;-)
ivi: ślicznie i całkiem niezły na 27tc:-)

Podsumowując, bo juz nie wiem kogo wymieniłam a kogo nie - taka różnorodnośc tych brzuszków-niektóre duuuże, inne maleńkie, a wszystkie są piękne, nie? No i tam mieszkają nasze kochane maleństwa i to jest najważniejsze, żeby im tam dobrze było!
 
Podpisuję się pod słowami agagsm - wszystkie brzuszki bez wyjątku te mniejsze i większe są słodkie. W ogóle zgrabne z was babki to i brzuszki śliczne. ;-)
 
Dziewczyny wszystkie brzuszki śliczne!
A to my w 29 tygodniu przepraszam za jakość zdjęć ale robiłam je tel.
 

Załączniki

  • Zdjęcie022.jpg
    Zdjęcie022.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 44
  • Zdjęcie023.jpg
    Zdjęcie023.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 43
  • Zdjęcie021.jpg
    Zdjęcie021.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 47
reklama
Do góry