reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

Anulka8700, super brzuchol :-) ... i nie wiem, z której strony wydaje Ci się karłowaty :szok: przynajmniej na zdjęciach wydaje się być całkiem spory ;-)
 
reklama
Asiax i Anulka8700 piekne macie brzuszki!!!!!:-):-):-):-):tak::tak::tak::tak::tak:

Asiax swietne fotki z usg!!

Anulka8700 brzuszek moze faktycznie nie duzy jak na 32tydz. ale na pewno wygodny:) Wszystko ma swoje plusy:)


A to moj 32 tydz.

 
Wszystkie brzucholki super :-)

A to my w dniu wczorajszym :biggrin2:

Mój aktualny brzuchal.






I jeszcze króliczek z 27.10.

ale wypaśne te wasze brzusie,az pozazdroscic, ja mam niby termin na 27 grudnia a ten moj taki mi sie karlowaty wydaje... nawet pepek sie nie zmienil... dzidziulki juz na malych modeli rosna:tak::tak:ja w pn bede miala usg ale niestety tylko zwykle, zreszta moja córcia wcale nie chce twarzyczki pokazać:-( co usg to chowa ja przed nami..

zdjecia z 32 tygodnia:

Asiax i Anulka8700 piekne macie brzuszki!!!!!:-):-):-):-):tak::tak::tak::tak::tak:

Asiax swietne fotki z usg!!

Anulka8700 brzuszek moze faktycznie nie duzy jak na 32tydz. ale na pewno wygodny:) Wszystko ma swoje plusy:)


A to moj 32 tydz.
śliczne brzuszki bez wyjatku:-)ASIAX synus śliczny:-)
 
Dzięki za miłe słowa.
Kacha twój brzuchal uroczy i jeszcze masz troszkę wklęsłego pępka, mój się zrobił całkiem płaski, boję się że nie wytrzyma i się rozerwie, już mi wszystkie żyły na brzuchu widać, a pozatym pępek mnie boli.

Anulka8700, twoja piłeczka wydaje się taka duża jak siedzisz i stoisz, a bokiem sporo mniejsza, masz piękny i zgrabny brzuchalek.

Golanda, bijesz wszystkie na głowę, jak ja Ci zazdroszczę takiego wygodnego brzuchalka, fajnie się umiejscowił twój dzieciaczek.
 
Golanda, bijesz wszystkie na głowę, jak ja Ci zazdroszczę takiego wygodnego brzuchalka, fajnie się umiejscowił twój dzieciaczek.


Dziekuje Kobitki
Asiax masz racje, wygodny jest bardzo, tylko przez to nie czuje sie jak ciezarowka ktora za 2 mies ma rodzic.Moze za miesiac sie tak poczuje, jak wejde w 9mies.:happy2:
 
reklama
Golanda przepraszam przegapiłam :zawstydzona/y: Mi się tam Twój brzuszek bardzo podoba, mój mi strasznie ciąży, a jeszcze prawie 3 miesiące przede mną.
 
Do góry