reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

Golanda gratuluje :} Teraz jest juz bezpiecznie, 8 miesiac to juz koncowka ciazy, a Ty wciaz w swietnej kondycji ! Mozna pozazdroscic :}
 
reklama
No jakby nie patrzeć zaczęły nam ostro rosnąć nasze brzuszki !
ja już też coraz mniej moge - skarpietki i buty to nielada wyzwanie.
a nawet wieczorami Mąż ze mnie się śmieje jak stękam i przewracam się na bok albo jak próbuje wstać z łóżka ! nie jest już tak łatwo :-D:-D:-D
 
Witam,
tak sobie czytam , że sie cieszycie że wam brzuszki widac , mi sie wszyscy pytaja czy zaraz będę rodzic:szok::szok: bo taki duży a to dopiero za 2 i pół miesiaca :-p:-p, butów juz zapiac sama nie moge a skarpetki horror:eek:, ja bym sie cieszyła jakby był troche mniejszy.:-D:-D

Mnie sąsiedzi pytaja zdiwieni: to pani jeszcze chodzi?! :-D

No jakby nie patrzeć zaczęły nam ostro rosnąć nasze brzuszki !
ja już też coraz mniej moge - skarpietki i buty to nielada wyzwanie.
a nawet wieczorami Mąż ze mnie się śmieje jak stękam i przewracam się na bok albo jak próbuje wstać z łóżka ! nie jest już tak łatwo :-D:-D:-D

Oj ja też stękam, M się śmieje i dziwi, ale niech sam ponosi sobie taki brzuszek ;-) ostatnio w sklepie buty przymierzałam i nastękałam się jak głupia :-) dobrze, że M czasami sam wpadnie na to, żeby buty mi zdjąć, albo skarpetki założyć :-D a najgorszy jest pedicure - praktycznie niewykonalny :-D
 
Wszystkie brzucholki super :-)

A to my w dniu wczorajszym :biggrin2:

406dcf5a40198915med.jpg


a250c7f8034ea752med.jpg


3e512332d5e3b870med.jpg


ec05d22574e1ca84med.jpg
 
Golanda gratuluje :} Teraz jest juz bezpiecznie, 8 miesiac to juz koncowka ciazy, a Ty wciaz w swietnej kondycji ! Mozna pozazdroscic :}

A dziekuje, teraz zauwazam plusy malego brzucha, bo zadne schylanie nie stanowi problemu, podobnie zakladanie skarpet, butow i golenie.
Oczywiscie brzuszek urosl, ale nie jakos drastycznie bo mam 89cm :)
Wkleje moze jutro fotke jak sobie cykne :)
Wkleisz swój brzuszek tez?

kacha_wawa piekna piłeczka, dzis bylam ukolezanki ktora jest w 22 tyg i ma podobnej wielkosci brzunio.
 
reklama
ale wypaśne te wasze brzusie,az pozazdroscic, ja mam niby termin na 27 grudnia a ten moj taki mi sie karlowaty wydaje... nawet pepek sie nie zmienil... dzidziulki juz na malych modeli rosna:tak::tak:ja w pn bede miala usg ale niestety tylko zwykle, zreszta moja córcia wcale nie chce twarzyczki pokazać:-( co usg to chowa ja przed nami..

zdjecia z 32 tygodnia:
 
Ostatnia edycja:
Do góry