reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

Paulinka duży brzusio masz :-D

a mi powiedziały koleżanki ze zdjęć ze mam duży a wydaje mi się że mam mniejszy niż ty:sorry2:

Morka śliczny zgrabny brzuszek :tak:
 
reklama
Paulinaa, śliczny brzusio !!! I jaki duży :-)
Morka, Twój też przepiękny !!!

A to nasza końcówka 31 tyg. ... wydaje mi się, że niewiele urósł od 27 :confused:
 

Załączniki

  • IMGP5929a.jpg
    IMGP5929a.jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 32
Asiowo, Paulina, Morka macie piekne piłeczki ooookraglutki!

Jol Ty tez masz piekny domek maluszka, ale faktycznie malutki:)ale na pewno wygodny:)
A co do wystawania biustu, to ja chyba tak mam, albo moze na równi z brzuchem:)
 
Sliczne dzieciaczki i brzuszki:-)
PAULINA big brzuchalo:-)
GOLANDA ruszył brzuszek widac różnice:-)

A to mój brzusio 30 tc:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
To ja i Polcia w 29 tygodniu! Trochę się nagimnastykowałam żeby zrobić te fotki bo lustro jest nie zawieszone (już klika miesięcy tak ehm..) tylko stoi na podłodze oparte o ścianę... (Jak wszystkie inne tego typu rzeczy typu obrazy, półki etc. Mam męża leniuszka :-p )
 
czesc dziewczynki :) witam wszystkie styczniowe mamusie :) weszłam zainteresowana tematem,i co tu widze: piękne brzusie:) i jedno stwierdzam na pewno,ze wyglądamy rewelacyjnie:happy2: i nie wazne jest to,ze bola nas kręgosłupy,nie możemy wygodnie przespać nocy,najważniejszy jest nasz skarb w środku:)
chyba się skusze i wrzuce fotke mojego brzusia,a co tam :))))
pozdrawiam i życze dużo zdrówka
 
reklama
dziewczyny,naprawdę piękne te brzuszki!!!
a jeszcze piękniejsze to,co w środku :)
pumpkin,Ty masz oparte o ścianę a ja już trzeci miesiąc schodzę z drugiego piętra otworzyć drzwi do klatki jak ktoś do nas przyjedzie bo mój mąż też leń i nie ma zamiaru wziąć się za domofon (zdjęliśmy stary przed remontem w lipcu)...nie mam też dzwonka bo mężuś stwierdził,że po co mi dzwonek,skoro nie mam domofonu ?
nie mam już czasem zdrowia do tego wszystkiego...chyba zawołam jakiegoś fachowca ;)

mój brzuch jest tak ogromny,że chyba Was przebijam....obiecuję zrobic fotkę :)
 
Do góry